Apple Watch Pro cep yakacak: Fiyatı 1.000 doları bulabilir

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Apple önümüzdeki günlerde büyük çaplı bir lansman düzenleyecek. Şirket kelam konusu aktiflikte yalnızca iPhone 14 serisi akıllı ...

Apple önümüzdeki günlerde büyük çaplı bir lansman düzenleyecek. Şirket kelam konusu aktiflikte yalnızca iPhone 14 serisi akıllı telefonlarını tanıtmakla kalmayacak tıpkı vakitte ortalarında “Pro” versiyonunun da bulunduğu yeni kuşak Apple Watch modellerini sahneye çıkaracak.

iPhone 14 Pro always on display, pil tüketimini etkileyecek mi?

1 sa. evvel eklendi

Far Out aktifliğine sayılı günler kala Apple Watch Pro hakkında birtakım kıymetli ayrıntılar ortaya çıktı. Bloomberg editörü Mark Gurman’a nazaran akıllı saat oldukça yüksek bir fiyat etiketiyle çıkış yapacak. Bahsedilen sayı ise 900 dolar. Lakin pazara bağlı olarak fiyat 1.000 doların üzerine bile çıkabilir.

Apple Watch Pro hakkında bilinenler

Apple’ın 7 Eylül Çarşamba günü Apple Watch Series 8 serisi akıllı saatlerini duyuracak. Lakin tanıtım aktifliğine Apple Watch Pro’nun damga vurması bekleniyor. Bu model daha büyük ekran (muhtemelen 2 inçlik) ve 47 mm boyuta sahip olacak.

Apple Watch Pro ile ilgili olarak daha yüksek kapasiteli pil, S8 çipi ve vücut ısısı sensörü de konuşuluyor. Akıllı saat ekstrem sporlarda kullanım için daha sağlam bir kasa ve darbeye dayanıklı ekran içerebilir. Şayet söylentiler gerçek çıkarsa aygıt bugüne kadar piyasaya sürülen en pahalı Apple Watch modeli olacak.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.