Apple Watch Pro tasarımı ve fiyatı ortaya çıktı!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Apple, yılın son aktifliği Far Out’ta iPhone 14 ailesini ve Watch Series 8’i duyuracak. Lakin son sızıntılar, Apple’ın Watch SE ve Watch ...

Apple, yılın son aktifliği Far Out’ta iPhone 14 ailesini ve Watch Series 8’i duyuracak. Lakin son sızıntılar, Apple’ın Watch SE ve Watch Pro üzere yeni akıllı saat modelleri üzerinde çalıştığını ortaya koydu. Artık de Watch Pro’nun render görselleri, kılıfı ve fiyatı sızdırıldı.

Apple Watch Pro 900 dolar olacak savı

Apple’ın akıllı saat ailesi genişlemeye devam ediyor. İsminden de iddia edebileceğini üzere, Watch Pro, yeni modellerin premium versiyonu olarak karşımıza çıkacak. Son render görselleri ise yuvarlatılmış kenarlı kare ekrana ve yeni bir düğmeye yer vereceğini gösteriyor.

Şimdiye kadarki en büyük ekranlı Apple Watch olması beklenen Pro modelinin 49mm’lik boyutla sunulacağı sav edildi. Saatin sağ tarafında çıkıntılı Digital Crown, mikrofon ve çoklu misyon düğmesi yer alıyor. Sol tarafında ise yeni bir düğme ve hoparlör ızgarası bulunuyor.

Başka kaynaklardan gelen kılıf manzaraları ise bu render’ları takviyeler nitelikte. Kılıfların sağ ve sol taraflarında bu dizayna uyacak boşluklar bulunuyor. Ayrıyeten Apple’ın Garmin gibi atlet saatleri üreten markalara rakip olabileceğini gösteriyor.

Bloomberg editörü Mark Gurman Apple Watch Pro fiyatının 900 ila 1000 dolar ortasında olmasını bekliyor. Apple Watch Series 7’nin 399 dolardan satıldığını düşünürsek, bu epeyce yüksek bir sayı olmasıyla dikkat çekiyor.

7 Eylül Çarşamba günü gerçekleşecek aktiflik kapsamında Apple Watch Series 8, Watch SE ve Watch Pro’nun duyurulması mümkün. Yeniden de, bilgilerin resmi olmadığını ve birkaç gün daha beklememiz gerektiğini hatırlatalım.

Peki siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.