LG XBOOM 2022 serisi duyuruldu

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Elektronik mesken aletleri kesiminde önder durumda olan LG, ses teknolojleri pazarında da kıymetli bir hisseye sahip. PC ve mesken sinema ...

Elektronik mesken aletleri kesiminde önder durumda olan LG, ses teknolojleri pazarında da kıymetli bir hisseye sahip. PC ve mesken sinema sistemleri yanında kulaklık ve taşınabilir hoparlör tarafında da pek çok eser sunuyor. LG XBOOM 2022 serisi aileye yeni katıldı.

LG XBOOM 2022 serisi özellikleri ve fiyatı

Seride LG XBOOM 360 modeli mekânsal sese odaklanırken XBOOM Go modelleri cümbüş ve dış ortamlara odaklanıyor. Wireless Party Link uygulaması ile de 10 adet LG hoparlörü birbirine bağlayarak devasa bir ortam elde edebiliyorsunuz.

LG OLED Flex monitör katlanabiliyor

3 gün evvel eklendi

LG XBOOM 360 (X03QBK) modeli 3 yollu ses sistemi ile daha güzel bir mekânsal ses sunuyor. Koni biçimindeki şoför ile bu özellik sağlanmış. Birinci kere üst kısımda da üst yanlışsız bir şoföre yer verilirken tekrar iç kısma entegre edilmiş RGB aydınlatma yer alıyor. XBOOM 360 modeli 300$ fiyat etiketine sahip.

LG XBOOM Go ise taşınabilirliğe odaklanıyor. Meridian ile Sound Boost EQ özelliğini sunan hoparlör LED aydınlatma ile de müziğe nazaran ritim tutabiliyor. IP67 ile su altında dayanabilen hoparlör sesli asistanlar ile de uyumlu. XG5QBK modeli 130$ iken powerbank özelliğine sahip XG7QBK ise 180$ olarak satılıyor.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.