Mophie dörtlü kablosuz şarj aksesuarını duyurdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Bugüne kadar tek bir aygıtın şarj olmasına müsaade veren kablosuz şarj aksesuarları yavaş yavaş bu sayıyı yükseltmeye başladı. İki, üç ...

Bugüne kadar tek bir aygıtın şarj olmasına müsaade veren kablosuz şarj aksesuarları yavaş yavaş bu sayıyı yükseltmeye başladı. İki, üç derken artık 4 aygıtı birden şarj edebileceğimiz aksesuarlar bulmak mümkün.

Mophie snap+ özellikleri ve fiyatı

Geçen yıl sonlarına yanlışsız 3 aygıta kadar şarj edebilen bir aksesuar piyasaya süren Mophie bu kere sayıyı dörde çıkarıyor. Mophie snap+ adındaki şarj aksesuarı bir el çantası görünümünde ve açıldığı vakit 3 farklı plaka ortaya çıkıyor.

Mophie MagSafe Charger özellikleri ve fiyatı

1 yıl evvel eklendi

Plakanın bir tanesi MagSafe destekli. Apple aygıtları 7.5W ile sonlu. Android aygıtları ise 15W düzeyine kadar çıkabiliyor. Aygıt sayısına nazaran transfer voltajı değişebiliyor. Plakaların haricinde USB Tip-C ve USB Tip-A portları ile iki çıkış daha sağlanabiliyor. Bununla birlikte tıpkı anda 4 aygıta kadar şarj imkânı sunuluyor. Kutu içerisinde 30W USB Tip-C adaptör ve Tip-C kablo da geliyor. 454gr civarında yükü olan Mophie snap+ aksesuarı için 100$ fiyat etiketi mevcut.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.