Nokia yeni PureBook dizüstü modellerini duyurdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Son periyotta akıllı telefon pazarında yine eski günlere dönmenin sinyallerini veren Nokia, dizüstü pazarında da hareketli. OffGlobal ile ...

Son periyotta akıllı telefon pazarında yine eski günlere dönmenin sinyallerini veren Nokia, dizüstü pazarında da hareketli. OffGlobal ile üretim iştirakine giren Nokia yeni PureBook dizüstü modellerini IFA 2022 fuarında duyurdu.

Yeni Nokia PureBook dizüstü modelleri

Yeni Nokia PureBook dizüstü modelleri biraz daha maliyete oynayan bir çizgi izliyor. Modellerde Full HD IPS ekran, 60Hz tazeleme suratı, 250nit parlaklık, 8GB RAM, parmak izi okuyucu, Bluetooth 5.0 ve Wi-Fi 5 özellikleri ortak olarak sunuluyor.

Nokia PureBook Pro dizüstü özellikleri neler?

6 ay evvel eklendi

Nokia PureBook Pro seride zirve model ve 15.6 inçlik ekrana sahip. Intel Core i3 1220P işlemcisinden gücünü alan model 512GB depolama ile geliyor. 2MP web kamerasına sahip model 2Kg tartısında ve 57Wh batarya barındırıyor. Bu model 699 Avro ile hali hazırda satışta.

Nokia PureBook Fold, 14 inçlik dokunmatik bir ekrana sahip. Bu ekran geriye gerçek katlanabiliyor. Intel Pentium Silver N6000 işlemcisinden güç alan model 128GB SSD ile geliyor. 1MP web kamerası ve çift hoparlörü olan dizüstü 8 saate kadar kullanılabiliyor. Fiyatı ise 699 Avro.

Nokia PureBook Lite ise tekrar Intel Pentium Silver N6000 ile geliyor. 128GB depolama, 8 saate kadar kullanım, 1MP web kamera, çift hoparlör halinde özellikleri olan Nokia PureBook Lite için şimdi bir fiyat açıklanmadı.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.