Xbox Game Pass Ultimate aile planı dağıtıma başladı

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Oyun dünyasına başka bir bakış açısı getiren Microsoft’un Xbox Game Pass abonelik hizmeti bu hafta yeni bir periyoda giriyor. Xbox Game ...

Oyun dünyasına başka bir bakış açısı getiren Microsoft’un Xbox Game Pass abonelik hizmeti bu hafta yeni bir periyoda giriyor. Xbox Game Pass Ultimate aile planı ile aile ve arkadaşlarınızı birebir çatı altında toplayacaksınız.

Xbox Game Pass Ultimate aile planı ne kadar?

Xbox Game Pass Ultimate aile planı toplamda 5 kişinin tek bir aboneliği paylaşmasını sağlıyor. Aboneliğini paylaşan kişi ile birlikte öbür 4 kişinin tıpkı ülkede olması koşulu var. Kent yahut bölge fark etmiyor. Bu şahıslar öbür bir ülkede otturum açarsa otomatik olarak sistemden çıkarılıyor.

GameSir X2 Pro tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

3 gün evvel eklendi

Kullanıcılar tıpkı oyunu tıpkı anda oynayabiliyor. Bununla ilgili bir sınırlama yok. Fiyat olarak ise 22$ isteniyor. Olağanda Xbox Game Pass Ultimate aboneliği 15$ olarak satılıyor. Bu da yüzde 50 civarında bir artış demek. Yani ülkemizde tahminen 69.99TL fiyat etiketi şaşırtan olmayacaktır. Şimdi nasıl bir dağıtım siyaseti izleneceği açıklanmadı.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.