Apple Watch Pro tasarımı belli oldu: Neler sunacak?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Cuppertino merkezli teknoloji devi Apple, 7 Eylül tarihinde düzenlenecek aktiflikte iPhone 14 ailesini ve yeni akıllı saatlerini tanıtmaya ...

Cuppertino merkezli teknoloji devi Apple, 7 Eylül tarihinde düzenlenecek aktiflikte iPhone 14 ailesini ve yeni akıllı saatlerini tanıtmaya hazırlanıyor. Beklenen aktifliğe az bir mühlet kala, Apple Watch Pro’nun tasarımı ve bu tasarımı doğrulayan gözetici kılıfları gün yüzüne çıktı.

Apple Watch Pro tasarımı

Paylaşılan CAD tabanlı render manzaralarına nazaran Apple Watch Pro, 49 mm’lik kasaya ve darbeden daha düzgün korumak için ön yüzeyinde 2 inçlik düz bir ekrana sahip olacak üzere görünüyor.  Bununla birlikte yeni akıllı saatin sağ tarafında çıkıntılı Digital Crown, Touch ID ve mikrofon yer alırken, sol tarafında ise yeni bir düğme ve hoparlör bölümüne yer verilmiş.

Bunlara ek olarak yeni akıllı saatin düşük güç modu ve titanyum kasaya sahip olması bekleniyor. Evvelki sızıntılara nazaran dayanıklılığı ile Garmin üzere sportmen saatlere yeni bir rakip olacak Apple Watch Pro, artan boyutlar ile daha büyük bir pile de olanak tanıyacak.

Apple katlanabilir ekran teknolojileri üzerinde çalışıyor

19 sa. evvel eklendi

Yakın zamanda Bloomberg editörü Mark Gurman, Apple Watch Pro’nun 900 ila 1000 dolar arasında bir fiyat etiketine sahip olacağını söylemişti. Apple Watch 7’nin 399 dolarlık fiyatı düşünüldüğünde yeni akıllı saatin fiyatı ile oldukça dikkat çekeceğini söyleyebiliriz. 

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.