BenQ PD2506Q monitör tek kablo deneyimi ile geliyor

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Günümüzde monitörler için bir güç kablosu, bir de transfer kablosu kullanmak yaygın bir durum. Yavaş yavaş üst düzey monitörler ve ...

Günümüzde monitörler için bir güç kablosu, bir de transfer kablosu kullanmak yaygın bir durum. Yavaş yavaş üst düzey monitörler ve taşınabilir monitörlerde tek bir kablo üzerinden güç ve imaj transferi görmeye başladık. BenQ da bu trende ayak uyduruyor.

BenQ PD2506Q özellikleri ve fiyatı

BenQ PD2506Q profesyonel monitör 25 inçlik ekranında 1440p çözünürlük sunuyor. En değerli özelliği ise USB Tip-C kablosu üzerinden DP 1.4 ile imaj ve USB PD 65W kuralı ile güç aktarımnın mümkün olması. Aksi takdirde güç için mevcut adaptörü kullanmanız gerekiyor.

LG OLED Flex monitör katlanabiliyor

4 gün evvel eklendi

Ekran HDR400 ve HDR10 sertifikalarına sahip. Parlaklık kıymeti 350 nit düzeyine kadar çıkabiliyor. 178 derece görüş açısı olan ekranda 10-bit renk derinliği, AQColor kalibrasyonu, manzara işlemesi sürecinde Darkroom modu, ekrana sertlik ekleyen Design ve CAD-CAM modları biçiminde özellikler mevcut. HDMI 2.0, DisplayPort 1.4, USB Tip-C halinde girişleri olan monitör dört istikametli standa da sahip. BenQ PD2506Q profesyonel monitör modeli için 400$ fiyat etiketi belirlenmiş.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.