Edifier W240TN çift dinamik sürücü ile geliyor

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Kulaklık pazarının değerli isimlerinden Edifier yeni modellerle hissesini arttırmaya çalışıyor. Edifier W240TN tam kablosuz kulaklık ...

Kulaklık pazarının değerli isimlerinden Edifier yeni modellerle hissesini arttırmaya çalışıyor. Edifier W240TN tam kablosuz kulaklık Bluetooth 5.3 kontağı ve çift dinamik şoförler ile geliyor.

Edifier W240TN özellikleri ve fiyatı

Edifier W240TN modeli uygun fiyata üst düzey ses kalitesi sunmayı amaçlıyor. 6mm ve 10mm şoförler ile daha geniş bir ses alanı oluşturan kulaklık yüksek ses düzeyinde bile ayrıntıları ortaya koyabiliyor.

JBL Tour ONE M2 tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

2 gün evvel eklendi

Aktif gürültü engellemeyi yapay zekâ ile destekleyen kulaklık görüşmelerde de kullanıcıları rahatsız edici seslerden kurtarıyor. IP55 ile terlemelere karşı güçlü olan gövde denetimler için dokunmatik yüzey barındırıyor.

Bluetooth 5.3 ilişkisi sayesinde gecikmeleri en aza indiren kulaklık bir Oyun Modu da barındırıyor. Tek şarj ile 8.5 saat kullanılabilirken kutusu ile 17 saat daha kazanıyor. Edifier Connect uygulaması ile de pek çok özelliğe erişmek mümkün. Edifier W240TN için 80$ fiyat etiketi belirlenmiş.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.