Google Pixel 7 ve Pixel Watch geliyor! İşte tanıtım tarihi

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Google, Pixel ailesini yenilemeye devam ediyor. Google Pixel Watch, Pixel 7 ve Pixel 7 Pro için tanıtım tarihi verildi. Şirketten gelen ...

Google, Pixel ailesini yenilemeye devam ediyor. Google Pixel Watch, Pixel 7 ve Pixel 7 Pro için tanıtım tarihi verildi. Şirketten gelen açıklamaya nazaran, Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro lansman tarihi 6 Ekim olarak belirlendi. Pekala yeni Pixel modellerinden ne bekliyoruz?

Google Pixel 7, Pixel 7 Pro ve Pixel Watch nasıl olacak?

Google, bu yılın başında gerçekleştirdiği Google I/O 2022 aktifliği kapsamında Pixel 6 ve Pixel 6 Pro’yu duyurmuştu. Suratını alamayan yazılım devi, yıl bitmeden Pixel 7 ailesini de görücüye çıkaracak. 6 Ekim tarihinde Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’ya ek olarak Pixel Watch akıllı saatini göreceğiz.

View this post on Instagram

A post shared by Made by Google (@madebygoogle)

Şirketin ABD için hazırladığı açılış sayfasında, “6 Ekim 2022’de saat 10:00 ET (Türkiye saati ile 17.00), canlı bir aktiflik sırasında en yeni Google Pixel aygıt portföyünü resmi olarak tanıtacağız” tabirlerine yer verildi. Pixel ailesinin haricinde yeni jenerasyon Google Nest akıllı mesken eserlerinin de tanıtılacağını belirtelim.

6 Ekim resmi lansman tarihi olsa da, bu şirketin Pixel 7 modellerinden birinci kere bahsetmesi değil. Mayıs ayında gerçekleştirilen Google I/O etkinliğinde Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’nun birinci resmi fotoğrafları ortaya çıkmıştı. Ayrıyeten ikinci jenerasyon Tensor yonga setinden gücünü alacağını biliyoruz.

Samsung tarafından üretildiği bildirilen bu yonga setinin; fotoğraflar, görüntüler, güvenlik ve konuşma tanıma için kullanıcılara şahsileştirilmiş özellikler sunacağı argüman edildi. Pixel 7 modellerinin Android 13 ile kutudan çıkacağını da göz arkası etmeyelim.

Mayıs ayında ayrıyeten Google Pixel Watch’un da birinci fotoğrafı paylaşıldı. Google’ın açıklamasına nazaran, Pixel Watch “şirketin tasarlayıp ürettiği birinci akıllı saat” olacak ve tıpkı vakitte “Fitbit’in sıhhat ve fitness uzmanlığıyla” birleşecek.

Peki siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.