iPhone 14 kılıfları sızdırıldı: iPhone 14 Max yerine 14 Plus geliyor

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Apple, 7 Eylül’de düzenleyeceği Far Out etkinliğinde dört iPhone modeli tanıtacak. 6.1 inç ve 6.7 inç iPhone 14 modellerinin tanıtılmasına ...

Apple, 7 Eylül’de düzenleyeceği Far Out etkinliğinde dört iPhone modeli tanıtacak. 6.1 inç ve 6.7 inç iPhone 14 modellerinin tanıtılmasına az vakit kala, telefonun özgün silikon ve deri kılıfları sızdırıldı. iPhone 14 kılıflarının paylaşılmasıyla birlikte düz iPhone 14’ün büyük ekranlı modelinin ismi de netleşmiş oldu. Yüksek ihtimâl, iPhone 14 Max yerine iPhone 14 Plus modelini göreceğiz.

iPhone 14 Pro Max nasıl olacak? Özellikler & fiyat & çıkış tarihi

1 hf. evvel eklendi

iPhone 14 kılıfları görüntülendi

iPhone 14 kılıflarını paylaşan kişi, her yeni iPhone tanıtımından evvel yepyeni kılıfları sızdırmasıyla bilinen Majin Bu. iPhone 14 Pro deri kılıf ve iPhone 14 silikon kılıf, birçok renk seçeneğiyle geliyor.

iPhone 14 deri kılıf renkleri

Parlak turuncu kahverengi, kızıl kahverengi, gece mavisi, siyah, köknar yeşili

iPhone 14 silikon kılıf renkleri

Gece yarısı, tebeşir pembesi, kırmızı, açık mor, sarı, mavi ve mürver

iPhone 14 ve 14 Pro renkleri

Bunlar, muhtemelen kılıfların isimleri olmayacak lakin renk seçeneklerini şimdiden görmüş olduk. iPhone 14 ve iPhone 14 Plus renkleri şimdi netlik kazanmadı; yeşil, mor, mavi, siyah, beyaz ve kırmızı renk seçeneklerinin olacağı söyleniyor. iPhone 13 renkleri ortasında olan pembe bu sene olmayacak üzere görünüyor. Siyah muhtemelen gece yarısı, beyaz da muhtemelen yıldız ışığı rengi olacak. iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max renkleri ortasında; yeşil, mor, grafit, gümüş ve altın var. iPhone 14 Pro serisinin farklı tonda mor renkle gelmesi bekleniyor.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.