Apple Watch SE’den daha ucuz bir Apple Watch iddiası

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Apple’ın hali hazırdaki Apple Watch eser gamında en uygun fiyatlı model Apple Watch SE durumunda. Bugünkü aktiflikte Apple Watch Pro ile ...

Apple’ın hali hazırdaki Apple Watch eser gamında en uygun fiyatlı model Apple Watch SE durumunda. Bugünkü aktiflikte Apple Watch Pro ile çıtanın daha da üst çekilmesi bekleniyor lakin bir sav dikkat çekti.

En ucuz Apple Watch olabilir

Bazı kaynaklar firmanın çok daha uygun fiyatlı bir Apple Watch üzerinde çalıştığını tez ediyor. Son devirde bilhassa çocuklara ve genç kullanıcılara yönelik akıllı saat modellerinin artması ile Apple’ın bu türlü bir karar aldığı belirtiliyor.

Apple Watch Pro tasarımı belirli oldu: Neler sunacak?

15 sa. evvel eklendi

Bu yeni Apple Watch modeli Apple Watch SE’den bile daha ucuz olacak. Hücresel ilişkisi sayesinde ebeveynler bir aile konseyimi yaparak iPhone olmadan da bağımsız bir halde kullanılmasını sağlayacak. Ayrıyeten takibini de yapacak.

Apple Watch SE hücresel versiyon 329$ düzeyinden başlıyor. Ucuz Apple Watch ise muhtemelen 299$ üzere bir düzeyde olacak. Bununla birlikte Apple’ın yalnızca genç kitlelere yönelik bir atılım yapması pek akla yatkın görünmüyor. Tahminen Apple Watch SE 2 bu noktada daha uygun bir fiyat bandına geleek olabilir.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.