Google’ın akıllı saati patronun kolunda görüntülendi!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Pixel akıllı telefonları ile Android telefonlar konusunda kıymetli adımlar atan Google artık de akıllı saatini tanıtmaya hazırlanıyor ...

Pixel akıllı telefonları ile Android telefonlar konusunda kıymetli adımlar atan Google artık de akıllı saatini tanıtmaya hazırlanıyor. Google; Pixel 7 ve Pixel 7 Pro akıllı telefon modellerinin yanında 6 Ekim tarihinde Pixel Watch akıllı saatini de tanıtacak. Yeni akıllı saat tanıtımdan evvel ise Google CEO’sunun kolunda görüntülendi.

Google CEO’su Pixel Watch’u şimdiden kullanmaya başladı

Google işvereni, Pixel Watch’ün testlerine daha şimdiden başlamış görünüyor. Vox Media’nın Kaliforniya, Beverly Hills’deki yıllık Kod Konferansı’na katılan Google CEO’su Sundar Pichai’nin bileğinde merakla beklenen Pixel Watch görüntülendi.

Bloomberg muhabiri Mark Gurman tarafından Twitter üzerinden paylaşılan manzaralar, yeni akıllı saati ortaya koyuyor. Yuvarlak bir gövdeye, çelik bir kasaya ve tek bir denetim tuşuna sahip olan saat, Gurman’ın ceketinin bileğinden üst kayması ile birlikte kendini göstermiş oldu.

Böylelikle yeni akıllı saat, şimdi tanıtımına 1 ay kala ortaya çıktı. Beyaz bir silikon kordona sahip olan akıllı saatin, bunun yanı sıra metal, deri, yapay deri ve kumaş kayışlara sahip olması bekleniyor. Tüm bu saydıklarımızla birlikte Google, yeni akıllı saatinde birçok seçenek sunacak üzere görünüyor.

Paylaşılan imajlar yeni akıllı saati tam olarak ortaya koymasa da Pichai’nin saati şimdiden kullanmaya başlamış olması epey merak uyandırdı. Google CEO’sunun yeni akıllı saati şimdiden kullanıyor olması şaşkınlık yaratırken, akıllı saatin şimdiden kullanıma hazır olduğunu da gösteriyor.

Google maalesef yeni akıllı saatini istediği kadar saklı tutamadı. Pixel Watch’un daha evvel de çeşitli görselleri internete düşmüştü. Bunun yanı sıra saatin birtakım özellikleri de şimdiden ortaya çıkmış durumda. Bakalım tanıtıma kadar yeni akıllı saat ile ilgili nasıl ayrıntılar ortaya çıkacak?

Peki siz Google’ın yeni akıllı saati hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.