Realme Watch 3 Pro tanıtıldı: AMOLED ekran, yerleşik GPS ve Bluetooth üzerinden arama

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Realme markası bir müddettir gündemi meşgul eden yeni akıllı saatini sonunda tanıttı. Watch 3 Pro ismi altında pazara giriş yapan model 2021 ...

Realme markası bir müddettir gündemi meşgul eden yeni akıllı saatini sonunda tanıttı. Watch 3 Pro ismi altında pazara giriş yapan model 2021 yılında piyasaya sürülen Watch 2 Pro’nun yerini alıyor.

Daha ucuz Apple Watch mümkün mü?

2 sa. evvel eklendi

Watch 3 Pro, kavisli kenarları olan dikdörtgen bir kasa ile karşımıza çıktı. Aygıtta 368 × 448 piksel çözünürlük sunan 1.78 inç boyutunda AMOLED ekran var. Daima açık ekran modunda çalışabilen panel 500 nit parlaklık ve 60 Hz yenileme suratı ile öne çıkıyor.

SpO2 ölçümü ve 10 gün pil ömrü

Realme Watch 3 Pro, Bluetooth üzerinden arama yapabilme özelliğinin (saatte Bluetooth 5.3 takviyesi mevcut) yanı sıra navigasyon için yerleşik bir GPS modülü ile geliyor. Kalp atış suratı ve kandaki oksijen doygunluğunu (SpO2) ölçebilen akıllı saat ayrıyeten uyku takibi, gerilim ve adet döngüsü izleme üzere işlevler sunuyor.

Cihaz yürüyüş, koşu, bisiklete binme, eliptik idman ve kürek çekme üzere 110’dan fazla spor modu içeriyor. Realme Watch 3 Pro’nun başka özelliklerini kamera ve müzik denetimleri, çalar saat, IP68 sertifikası, aktiflik hatırlatıcıları ve kronometre olarak sıralayabiliriz. Akıllı saat 10 güne kadar pil ömrü vadediyor.

Gri ve Siyah renk seçenekleri olan Realme Watch 3 Pro, 9 Eylül’den itibaren 65 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.