Spigen, Apple etkinliği öncesi tüm sırrı ifşa etti!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Apple birkaç saat sonra düzenleyeceği Gelecek Vakit etkinliğinde yeni iPhone modelleri başta olmak üzere tablet, kulaklık ve saatlerini de ...

Apple birkaç saat sonra düzenleyeceği Gelecek Vakit etkinliğinde yeni iPhone modelleri başta olmak üzere tablet, kulaklık ve saatlerini de tanıtacak. Lakin aktifliğe epey az bir vakit kalmışken, Spigen toplumsal medya hesaplarında yaptığı paylaşım ile iPhone 14 serisinin sırrını açığa çıkardı.

Spigen, iPhone 14 serisindeki sırrı açığa çıkardı!

Apple bu akşam düzenleyeceği aktiflikte 4 yeni akıllı telefon modeli tanıtacak. Bunlardan 3’ünü geçtiğimiz yıllarda gördük. Biri ise birkaç yıl evvel eser gamı ortasından çıkarıldı. Ama bu yıl geri dönmesi bekleniyordu.

Ayrıca bu yıl Apple’ın Pro ile düz modelleri ortasındaki farkın en çok açıldığı telefonları göreceğiz. Çünkü kameradan çözünürlüğünden adetine, ekran tazeleme suratından çentik dizaynına kadar çok sayıda fark olacak.

Tabii bunların hepsi Apple tarafından büyük bir sır olarak saklanıyordu. Her ne kadar emniyetli kaynaklardan gelen sızıntılar olsa da emin olmanın tek yolu bugün yapılan aktiflik olduğu için de heyecan büyüktü.

Fakat Spigen isimli ünlü aksesuar üreticisi şirket, 2 gündür toplumsal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlarla Apple tarafından gizlenen sırları açığa çıkarıyor. Spigen birinci olarak iPhone 14 Plus modelinin geleceğini doğruladı. Akabinde bugün yaptığı paylaşımda da çentik yerine Samsung’un S10+ ve Huawei’nin ise P40 Pro modellerindekine benzeyen bir hap şeklide delik olacağını söyledi.

Siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.