Uygun fiyatlı Redmi A1+ Google Play Console’da ortaya çıktı

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Akıllı telefon pazarının başarılı oyuncularından Xiaomi‘nin alt markası Redmi, çok yakında A1+ modeliyle kullanıcıların karşısına çıkacak ...

Akıllı telefon pazarının başarılı oyuncularından Xiaomi‘nin alt markası Redmi, çok yakında A1+ modeliyle kullanıcıların karşısına çıkacak. Aygıt hakkında şimdiye kadar çok fazla bilgi gelmedi. Lakin bu durum an itibariyle değişti. Çünkü geçtiğimiz hafta IMEI bilgi tabanında ortaya çıkan akıllı telefon, kısa müddet evvel Google Play Console’da ortaya çıktı. İşte ayrıntılar!

Redmi A1+ Google Play Console’da görüntülendi

Redmi A1+, geçen hafta 220733SFG model numarasıyla IMEI veri tabanında ortaya çıktı. Akıllı telefon kısa mühlet evvel de tıpkı model numarasıyla Google Play Console’da göründü. Dalda sızıntılarıyla bilinen Simarpal Singh’e nazaran aygıt, teknik özellik açısından bugün sabah saatlerinde piyasaya sürülen Redmi A1 ile birebir olacak.

Eğer söylentiler doğruysa akıllı telefon, MediaTek Helio A22 işlemcisinden güç alacak. Bütçe dostu aygıtlar için üretilen yonga seti, 12 nm mimariye sahip. Öte yandan dört 2.0 GHz ARM Cortex-A53 çekirdeğine ve PowerVR GE8320 grafik ünitesine mesken sahipliği yapıyor.

Cihazda 3 GB RAM mevcut olacak. Bunun dışında kutudan çıkar çıkmaz Android 12 işletim sistemini çalıştıracak. LTE, 2.4GHz WiFi ve Bluetooth 5.0 üzere özellikler de mevcut olacak. Son olarak yan tarafa pozisyonlandırılmış parmak izi okuyucusuyla gelecek.

Akıllı telefonun ne vakit tanıtılacağı ise şimdi aşikâr değil. Fakat son devirde hakkında ortaya çıkan söylentilerin ve raporların artması, bu tarihin çok uzakta olmadığını doğrular nitelikte.

Peki siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Redmi A1+, 2022 standartlarında beklentileri karşılar mı? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.