Bose QuietComfort II kulaklık AirPods’a rakip oluyor

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Apple’ın yeni AirPods Pro 2 kulaklığını tanıttığı aktiflik esnasında rakip Bose de boş durmadı. Bose QuietComfort II nispeten daha küçük ...

Apple’ın yeni AirPods Pro 2 kulaklığını tanıttığı aktiflik esnasında rakip Bose de boş durmadı. Bose QuietComfort II nispeten daha küçük boyutlar, daha uygun gürültü engelleme ve kişiselleştirilebilir ses ile geliyor.

Bose QuietComfort II özellikleri ve fiyatı

Bose QuietComfort II tam kablosuz kulaklık modeli evvelkine nazaran hem daha hafif hem daha küçük. Sap kısmı daha kalın ve alıştığımız dizaynın biraz dışına çıkıyor. Kutu içinden çıkan Fit Kit kulağınıza en uygun ucu bulmanızı sağlıyor.

Düzmece AirPods ve AirPods Pro nasıl anlaşılır?

7 sa. evvel eklendi

Kulaklık takıldığı vakit özel bir ses gönderiyor ve kulağın yapısını algılıyor. Akuistiği de buna nazaran ayarlıyor. Etkin gürültü engelleme de bu halde optimize edildiği için daha verimli çalışıyor. ActiveSense özelliği ise en optimize formda dış sesleri içeri alıyor.

Her kesimde 4 mikrofon görüşme esnasında da kristal berraklığında kalite sunuyor. Tek şarj ile 6 saate kadar kullanım müddeti sunan kulaklık kutusu ile 18 saat daha kazanıyor. Bluetooth 5.3 teknolojisi ile gecikmeler de en aza indiriliyor. Bose QuietComfort II modeli 299$ fiyat etiketi ile satılacak.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.