Düşük güç modu önceki Apple Watch modellerine de gelecek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Apple Watch 8 ve Apple Watch Ultra modelleri ile birlikte karşımıza çıkan düşük güç modunun öbür hangi modellere de sunulacağı merakla ...

Apple Watch 8 ve Apple Watch Ultra modelleri ile birlikte karşımıza çıkan düşük güç modunun öbür hangi modellere de sunulacağı merakla bekleniyordu. Apple güncellemeyi epeyce geniş tutmaya çalışmış.

Apple Watch düşük güç modu ne vakit geliyor?

Apple Watch akıllı saatlerinin neredeyse iki katına kadar kullanım mühleti kazanmasını sağlayacak olan düşük güç modu watchOS 9 güncellemesine entegre edilmiş durumda. Bu güncellemeyi alacak tüm saatlerde çalışacak.

Apple Watch Series 8 Türkiye fiyatı belirli oldu

23 sa. evvel eklendi

12 Eylül itibariyle indirmeye sunulacak olan wathcOS 9 güncellemesi Apple Watch Series 4 ve sonraki tüm modeller ile uyumlu. Yani bu modellerin tamamı düşük güç moduna erişebilecek. Apple Watch modellerinin en büyük tenkit noktası olan kullanım müddeti de bu sayede biraz daha uzamış oluyor.

Apple Watch Series 8 modeli 18 saat olan pil ömrünü 36 saate çıkarabiliyor. Apple Watch Ultra ise 36 saatlik müddetini 60 saate kadar uzatabiliyor. Evvelki Apple Watch modellerinde de benzeri artışlar yaşanacaktır.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.