GeForce RTX 3000 ekran kartları ile Marvel’s Spider-Man Remastered hediye

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Zaman vakit stokları eritmek için ekran kartı üreticilerinin oyun kampanyaları düzenlediğini görüyoruz. Sonbahar devrinde Nvidia GeForce RTX ...

Zaman vakit stokları eritmek için ekran kartı üreticilerinin oyun kampanyaları düzenlediğini görüyoruz. Sonbahar devrinde Nvidia GeForce RTX 3000 ekran kartlarında yeni bir kampanya başlıyor.

Nvidia Be Greater kampanyası

Be Greater ismiyle başlayan yeni kampanyaya göre GeForce RTX 3090 Ti, RTX 3090, RTX 3080 Ti ve RTX 3080 ekran kartlarını satın alanlar Marvel’s Spider-Man Remastered oyununa fiyatsız sahip olacak. Kampanyaya bu kartları taşıyan oyuncu dizüstü ve toplama kasalar da dahil edilmiş.

Nvidia GeForce RTX 4090 Ti neler sunacak?

3 gün evvel eklendi

7 Eylül tarihinde başlayan kampanya 12 Ekim tarihine kadar ya da stoklar bitene kadar devam edecek. Ülkemiz dahil pek çok ülkede seçili perakende kanalları ve bilgisayar üreticilerinde kampanya geçerli.

GeForce RTX 4000 öncesinde Nvidia’nın kampanyası oldukça manalı. Hem stokları eritmek hem de zati fiyatı hayli düşmüş olan ekran kartlarını daha cazip hale getirmek için kıymetli bir fırsat olacak.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.