Steve Jobs’ın kızı iPhone 14 ile dalga geçti

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Apple'ın kurucusu Steve Jobs'ın 24 yaşındaki kızı Eve Jobs, Instagram hesabından iPhone 14 ile bir evvelki modele benzerliği nedeniyle dalga ...

Apple’ın kurucusu Steve Jobs‘ın 24 yaşındaki kızı Eve Jobs, Instagram hesabından iPhone 14 ile bir evvelki modele benzerliği nedeniyle dalga geçti.

iPhone 14 Plus tanıtıldı! İşte iPhone 14 özellikleri ve fiyatı

17 sa. evvel eklendi

Eve, Instagram hesabından paylaştığı hikayesineApple’ın bugünkü duyurusundan sonra iPhone 13’ü iPhone 14 ile değiştiriyorum” diye yazan ve ekose gömlek giyen bir adamın aynı ekose gömleklerden bir tane daha aldığı için sevindiğini gösteren bir caps ekledi.

Bir gönderme de Samsung’dan geldi

Steve Jobs’un varisi, lansman sonrası yaptığı bu paylaşımla birlikte şirketin en yeni akıllı telefon modeline biraz gölge düşürerek reaksiyon verdi ve yeni modelin eskisinden farklı olmadığını ima etti. Öte yandan Apple’a bir gönderme de en büyük rakibi Samsung şirketinden geldi.

Şirket resmi Twitter hesabından attığı “Katlandığında bize haber verin.” halinde bir tweet’le, Apple’ın şimdi katlanabilir bir iPhone modelini piyasaya sürmemiş olmasına göndermede bulundu.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.