Xbox’tan yeni kontrolcü: Xbox Elite Series 2 CORE

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Son yıllarda Xbox markasında önemli değişikliklere giden Microsoft, birinci kere 2015 yılında e-spor oyuncuları ve gelişmiş denetim elde ...

Son yıllarda Xbox markasında önemli değişikliklere giden Microsoft, birinci kere 2015 yılında e-spor oyuncuları ve gelişmiş denetim elde etmek isteyen kullanıcılar için özel denetimcisi Elite Series’i tanıtmıştı. Bu denetimcinin devamı olan ve hayli beğenilen Seçkine Series 2, artık yeni bir versiyonuna kavuştu.

Yeni PS5 denetimcisi DualSense Edge duyuruldu

2 hf. evvel eklendi

Xbox Seçkine Series 2 CORE, beyaz renkli ve daha ucuz

Xbox Seçkine Series 2 CORE, tıpkı standart Seçkine Series 2 üzere rekabetçi oyuncular için tasarlanmış. Beyaz rengi ile dikkat çeken denetimci, tek şarj ile 40 saatlik oyun ömrü sunuyor. Aygıt, standart Seçkine Series 2’in bilakis 130 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Core, standart Seçkine Series 2’in bilakis kılıf ve yedek ve özelleştirme modülleri ile gelmiyor ve bu sayede daha ucuza satılabiliyor. Lakin Microsoft, isteyenler için Complete Component Pack’i de satıyor. Bu paket, şarj dayanaklı kılıf, şarj standı ve ek özelleştirme kesimleri ile geliyor, fiyat etiketi ise 60 dolar. Bu paket ile birlikte satın alınırsa Seçkine Series 2 Core, standart versiyondan 10 dolar daha pahalı oluyor.

Elite Series 2 de Xbox Design Lab’e geliyor

Yeni kontrolcüsünü duyurmasının dışında Xbox, Design Lab için bir yenilik duyurdu. Yıllardır, inanılmaz özelleştirme seçenekleri ile ferdî denetimci tasarlanmasını sağlayan Xbox Design Lab, yıl bitmeden Xbox Seçkine Series 2 denetimcisi için de özelleştirme seçenekleri sunacak.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.