The Witcher 4 sil baştan yapacak!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
2015 yılında çıkış yapan Ther Witcher 3, serinin baştan sona değişmesine ve geliştiricisi CD Project Red’in daha büyük işler yapmasına ...

2015 yılında çıkış yapan Ther Witcher 3, serinin baştan sona değişmesine ve geliştiricisi CD Project Red’in daha büyük işler yapmasına fırsat tanıdı. CD Projekt CEO’su Adam Kiciński ise yeni Witcher oyununun “çok oyunlu bir serinin başlangıcı” olacağını söyledi.

The Witcher 4 ile yeni bir destan başlıyor

Geçtiğimiz gün CD Project Red yatırımcılarıyla konuşan CEO Adam Kiciński, Witcher hakkında değerli açıklamalarda bulundu. CD Projekt’in birden fazla yeni Witcher oyunu planladığını belirten yönetici, kıssanın Witcher 3 ile devam etmeyeceği iletisini verdi.

CDPR CEO’su Adam Kiciński yatırımcılara yönelik açıklamasında, “Yeni bir destan olacağını söyledik. Artık bu destanın birinci oyununu üretiyoruz. Lakin aklımızda birden fazla (oyun) var. Birinci destan üç oyundu, bu yüzden artık birden fazla oyun düşünüyoruz” dedi.

The Witcher serisinin birinci destanını üç oyunla tamamlandığını lisana getiren yönetici, yeni bir kıssaya giriş yapacaklarını söyledi. Bundan ötürü da yeni oyunun Witcher 4 olarak adlandırılmama ihtimali bulunuyor.

Yeni destanın birinci oyununu geliştirmeye başladıklarını söyledi. CEO açıklamasında, “İkinci Witcher destanının birinci oyununun ön yapımı aşamasındayız” dedi. Bu, yeni Witcher’ın en azından birkaç yıl daha görmeyeceğimiz manasına geliyor.

The Witcher 4 hakkında bildiğimiz tek ayrıntı Unreal Engine 5 ile geliştiriliyor olması. Yeni destanın konusu bilinmeyen olsa da, bir nevi Witcher okulu olan School of the Lynx’ten bahsetmesi beklenen görünüyor.

Peki siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.