Vodafone Flex ile teknolojik ürünlere yeni ödeme seçenekleri eklendi

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Vodafone teknolojik eserlerde Vodafone Flex ile ödeme kolaylığı sunmaya başladı. Vodafone mağazalarından eser satın almak isteyen ...

Vodafone teknolojik eserlerde Vodafone Flex ile ödeme kolaylığı sunmaya başladı. Vodafone mağazalarından eser satın almak isteyen müşterilere çeşitli ödeme seçenekleri, fırsatlar ve indirim avantajları sunuluyor.

Hangi eserler Vodafone Flex ile alınabiliyor?

Müşteriler Vodafone mağazalarında ve sitesinde bini aşkın eserde 12 aya varan taksit, ön ödeme, faturaya ek ödeme yahut eskiyi getir yeniyi götür seçeneğini kullanabiliyor. Müşteriler telefon, tablet, dizüstü bilgisayar, kulaklık, akıllı saat, hoparlör, akıllı konut eserleri, scooter, takip aygıtı, çocuk saati, çocuk kulaklığı, gaming ve hobi eserleri, şarj aygıtı, hafıza eserleri üzere çeşitli kategorilerden diledikleri eseri diledikleri ödeme imkanıyla satın alabiliyor.

Turkcell, EasyCep’e yatırım yaptı

2 hf. evvel eklendi

Tüm kategorilerde 12 aya varan ödeme kolaylığının sunulduğu Vodafone Flex’te istenirse ön ödeme imkânıyla eserin aşikâr bir meblağı önden ödenip kalanı için uygun bir ödeme planı da oluşturulabiliyor. Müşteriler eski telefonlarını Vodafone’a getirdiklerinde yeni bir aygıt alırken eski telefonlarını indirime dönüştürebildikleri üzere Vodafone mağazaları ya da Vodafone Yanımda üzerinden teslim edip 24 saat içinde nakde de dönüştürebiliyorlar. Online alışverişlerde Türkiye genelinde kapıya teslimat hizmeti, İstanbul içinde ise birebir gün süratli teslimat seçeneği sunuluyor.

Eski telefonunu getiren müşterilere yenilenmiş telefonlarda Vodafone Flex ile yüzde 30 indirim sunulduğunu belirten Vodafone Türkiye İcra Konseyi Lider Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi:

“Vodafone Flex ile müşterilerimiz dilerlerse eski aygıtlarını getirip %30’a varan indirimlerle yenilenmiş ve 1 yıl garantili telefon sahibi olabiliyorlar. Sayılara baktığımızda, Türkiye’de Ağustos 2022 prestijiyle yenilenmiş telefon satışının 15 bin düzeyinde olduğu kestirim ediliyor. Aylık ortalama 50 milyon TL’lik bir ticari hacim kelam konusu. Yenilenmiş telefon pazarının toplam telefon satışı içindeki hissesinin 2025 yılında %25 düzeyine ulaşması bekleniyor. Yıllık 200 bini aşkın aygıt toplayarak pazara liderlik etmeyi hedefliyoruz. Vodafone Flex’in bu gayemize ulaşmada kıymetli rol oynayacağını düşünüyoruz. Başka yandan, satılamayacak kadar eski aygıtların toplanmasının etrafa de kıymetli katkısı oluyor. Geçen yıl bu halde yaklaşık 25 bin aygıtı toplayarak geri dönüşüme kazandırdık. Böylelikle, hem etrafa hem iktisada katkı sağladık.”

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.