Assassin’s Creed Mirage tanıtıldı! Çıkış tarihi ve fiyatı

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Ubisoft Forward aktifliği kapsamında Skull and Bones, Rainbow 6 Mobile, The Division Heartland ve Assassin’s Creed Mirage tanıtıldı. Bağdat ...

Ubisoft Forward aktifliği kapsamında Skull and Bones, Rainbow 6 Mobile, The Division Heartland ve Assassin’s Creed Mirage tanıtıldı. Bağdat’ta geçecek olan yeni Assassin’s Creed; Valhalla’dan Basim Ibn Ishaq’a odaklanacak. İşte yeni Assassin’s Creed Mirage fragmanı, ön sipariş fiyatı ve çıkış tarihi.

Assassin’s Creed Mirage: Fragman, çıkış tarihi ve fiyatı

Geçtiğimiz hafta Ubisoft tarafından doğrulanan Mirage, bugün düzenlenen Forward etkinliğinde gün yüzüne çıktı. Yeni macera, Valhalla’daki olaylardan yirmi yıl öncesine dayanacak ve harita olarak ise Bağdat’ta geçecek.

Assassin’s Creed Mirage çıkış tarihi 2023 olarak açıklandı. Ubisoft, şimdi net bir tarih vermedi, oyunun 59.99 dolar fiyat etiketiyle ön siparişe açıldığını da belirtelim. Mirage PS5, PS4, Xbox Series X/S ve PC için yayınlanacak.

Bir müddettir devam eden sızıntılar, yeni oyunun Assassin’s Creed’in köklerine döneceğini ortaya koymuştu. Forward etkinliğinde de bu bilgiler doğrulandı. Ubisoft Bordeaux tarafından geliştirilen yeni Mirage, esas kapalılık, parkur ve suikastlar ile ön plana çıkacak.

Etkinlik kapsamında rastgele bir oynanış paylaşılmadı. Mirage’in Bağdat’taki kıssasını anlatan ve Basim’in nasıl görüneceğini gösteren sinematik bir fragman yayınladı. Oyundaki ana karakter, bir sokak hırsızı olacak ve özel baharat bombaları ile ikonik zımnî bıçak üzere çeşitli araçlara yer verecek.

Forward etkinliğindeki açıklamaya nazaran Basim, Bağdat’tan kaçacak ve eski bir tertip olan The Hidden Ones’a katılacak.

Peki siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.