Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’nun renk seçenekleri ortaya çıktı

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Her yıl düzenlenen Google I/O Geliştirici Konferansı’nda Google, Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’yu birinci defa gösterdi. 6 Ekim'de gerçekleşecek ...

Her yıl düzenlenen Google I/O Geliştirici Konferansı’nda Google, Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’yu birinci defa gösterdi. 6 Ekim’de gerçekleşecek aktiflikte tanıtılacak olan Pixel 7 serisi, Google’ın yeni jenerasyon Tensor G2 SoC‘si tarafından desteklenecek.

Vivo Y75s 5G tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

3 gün evvel eklendi

Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro‘nun renk seçenekleri geçtiğimiz günlerde şirket tarafından ortaya çıktı. Yaklaşan her iki telefon da her biri üç farklı renk seçeneğiyle gelecek. Yayınlanan imgeler ayrıyeten iki modelin art kamera çubuklarındaki ufak farklılıkları da gözler önüne seriyor.

İşte Google Pixel 7’nin renk seçenekleri:

Google Pixel 7, Obsidyen, Kar ve Limon Otu olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle piyasaya sürülecek. Pixel 7’nin, 1080×2400 çözünürlük ve 90 Hz yenileme suratına sahip bir ekranla gelmesi bekleniyor.

Google Pixel 7, Pixel 6’dan biraz daha küçük olacak ve bu nedenle ekran paneli 1 mm daha dar ve 2 mm daha kısa olacak. 

İşte Google Pixel 7 Pro’nun renk seçenekleri:

Google Pixel 7 Pro, Obsidyen, Kar ve Yeşil olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle 6 Eylül’deki etkinlikte piyasaya sürülecek. Pixel 7 Pro’nun 1440×3120 çözünürlüğe ve 120 Hz yenileme hızına sahip bir ekranla gelmesi varsayım ediliyor.

Google Pixel 7 Pro‘nun boyutunun Pixel 6 Pro’nunkiyle tıpkı olması bekleniyor. Ayrıca Pixel 7 Pro’nun ekran panelinin Pixel 6 Pro’nun geliştirilmiş bir versiyonuyla sonuçlanabileceği iddia ediliyor. Çözünürlük ve yenileme suratı zati tıpkı kaldığından dolayı parlaklık, güç tüketimi üzere mevzularda iyileştirmeler yapılacağı iddia ediliyor.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.