Honor X40’ın özellikleri ve çıkış tarihi açıklandı

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Geçtiğimiz yıl çatı şirketi Huawei'den ayrılarak farklı bir marka haline gelen Honor, ürün yelpazesine yeni bir model daha eklemeye ...

Geçtiğimiz yıl çatı şirketi Huawei’den ayrılarak farklı bir marka haline gelen Honor, ürün yelpazesine yeni bir model daha eklemeye hazırlanıyor. 15 Eylül tarihinde tanıtılması beklenen Honor X40 serisinden yeni ayrıntılar sızdırıldı. 

Honor X40 neler sunacak?

Bildirilenlere nazaran Honor X40, X serisinde bir birinci olan ve kenarları kavisli 10 bit OLED bir panel ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Sızıntılar 6,67 inç boyutlara ve delikli dizayna sahip olan bu panelin, 1080×2400 çözünürlük ve 120 Hz yenileme hızı sunacağını gösteriyor. Yonga seti tarafında ise geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Honor X30 ile aynı Qualcomm Snapdragon 695 tarafından desteklenecek yeni telefon, kutusundan 5100 mAh batarya, 40W süratli şarj ve Android 12 Magic UI 6.1 ile çıkacak.

Sony Xperia Pro’nun kamera ayrıntıları açıklandı: Savlı geliyor

1 gün evvel eklendi

Ayrıca Honor X9 ve X30 modellerinde görmeye alışık olduğumuz dairesel kamera dizaynının X40 serisinde de korunduğunu söyleyebiliriz. Kamera detayları şimdi bilinmiyor ancak yeni telefonun 8MP selfie, 50MP ana kamera ve 2MP yardımcı bir sensör ile gelmesi bekleniyor.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.