Instagram, yeniden yayınlama özelliğini test ettiğini doğruladı

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Popüler toplumsal medya platformu Instagram, kendini geliştirmeye ve yeni özellikler denemeye devam ediyor. Şirket, kullanıcıların ...

Popüler toplumsal medya platformu Instagram, kendini geliştirmeye ve yeni özellikler denemeye devam ediyor. Şirket, kullanıcıların oburlarının gönderilerini yahut Reels’larını yeniden paylaşmalarını sağlayan yeni bir özelliği test ediyor olabilir. 

Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’nun renk seçenekleri açıklandı

1 sa. evvel eklendi

Instagram, yakında Repost özelliğini kullanıma sunacak

Sosyal medya analisti Matt Navarra‘nın Twitter’da paylaştığı bir ekran imgesi Instagram‘ın yeni özelliğini ortaya çıkardı. Test evresinde olan Reposts adlı yeni özellik kullanıma sunulduğunda profil sekmenizde bulunacak. Bu özellik sayesinde ise başkalarının gönderilerini yahut Reels’larını kendi akışınızda yeniden paylaşabileceksiniz.

Meta sözcüsü Seine Kim özellik hakkında yaptığı açıklamalarda “Hikayelerde nasıl yine paylaşabileceğinize benzeri biçimde, Feed’deki gönderileri yine paylaşma yeteneğini araştırıyoruz, böylelikle beşerler kendileriyle rezonansa girenleri paylaşabilir ve böylelikle özgün içerik oluşturucular çalışmaları için kredilendirilir.” sözlerine yer verdi.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.