Oppo yakında F21s Pro’yu piyasaya sürecek: İşte tasarımı

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Oppo bu yılın Nisan ayında F21 Pro ve F21 Pro 5G akıllı telefonlarını piyasaya sürmüştü. Çinli üretici yakında yeni bir orta sınıf model ...

Oppo bu yılın Nisan ayında F21 Pro ve F21 Pro 5G akıllı telefonlarını piyasaya sürmüştü. Çinli üretici yakında yeni bir orta sınıf model daha duyuracak. Oppo F21s Pro ismi altında pazara giriş yapacak aygıt resmi tanıtım posterlerinde karşımıza çıktı.

iPhone 14 serisinin RAM ölçüsü ortaya çıktı

1 gün evvel eklendi

Akıllı telefonun F21 Pro ile benzer özelliklere sahip olması bekleniyor. Ancak aygıt yeni bir altın gövde rengiyle gelecek. Oppo F21s Pro’nun art paneli üzerine makul açılardan ışık düştüğünde göz alıcı halde parlayacak.

Dayanıklı art panel

Üreticinin belirttiğine nazaran aygıtın art paneli koruyucu bir cama sahip olacağı için çizilmeye ve suya karşı güçlü olacak. Oppo’nun yeni akıllı telefonu birebir vakitte siyah renk seçeneğiyle tüketicilere sunulacak.

Hatırlatma açısından Oppo F21 Pro’nun 90 Hz yenileme suratına sahip 6.43 inç AMOLED ekran taşıdığını belirtelim. Akıllı telefon Snapdragon 680 işlemci ve 8 GB RAM içeriyor. Ana kamera sistemi 64 + 2 + + 2 megapiksel sensörlerden oluşan aygıtta 33W SUPERVOOC süratli şarj özellikli 4.500 mAh pil mevcut.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.