Uncharted’ın PC sürümünün çıkış tarihi nihayet belli oldu

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Yayıncılığını Sony Interactive Entertainment'in yaptığı, geliştiriciliğini Naughty Dog'un yaptığı sevilen oyun serisi Uncharted'ın son oyunu ...

Yayıncılığını Sony Interactive Entertainment’in yaptığı, geliştiriciliğini Naughty Dog’un yaptığı sevilen oyun serisi Uncharted’ın son oyunu Uncharted 4 ve bağımsız eklenti paketi The Lost Legacy, bildiğiniz üzere Ocak 2022’de PS5 için çıkışını yapmıştı. Geçtiğimiz saatlerde de oyunun PC sürümünün çıkış tarihi aşikâr oldu.

Ekim 2022

Yılın başından bu yana çıkış tarihi beklenen ve daima söylentileri çıkan Uncharted’ın Epic Games sayfası sayesinde çıkış tarihi öğrenildi. Ayrıntılara nazaran oyun 19 Ekim’de çıkışını yapacak. Şu an için resmi bir onay olmadığını belirtelim.

PS5’in renkli kapakları ve renkli denetimcilerini deniyoruz

15 sa. evvel eklendi

Eğe bu tarih doğruysa ki Epic Games ön siparişe özel armağan bile veriyor, PlayStation’ın Eylül sonu yahut Ekim başında bir aktiflik düzenlemesi de mümkün. Oynanış videosu ve çıkış tarihi ile birlikte o aktiflikte, oyun da karşımıza çıkabilir. Uncharted da bu yıl çıkarsa PlayStation 2022 yılını PC sürümleri ile geçti diyebiliriz.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.