Yeni Marvel oyunu Midnight Suns’ın çıkış tarihi açıklandı

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Yayıncılığını 2K Games'in yaptığı, geliştiriciliğini ise Firaxis Games'in yaptığı Marvel's Midnight Suns'ın çıkış tarihi açıklandı. Aralık ...

Yayıncılığını 2K Games’in yaptığı, geliştiriciliğini ise Firaxis Games’in yaptığı Marvel’s Midnight Suns’ın çıkış tarihi açıklandı.

Aralık 2022

Geçtiğimz saatlerde yapılan açıklamayya nazaran Marvel’s Midnight Suns, 2 Aralık 2022’de PlayStation 5, Xbox Series ve PC için çıkış yapacak. PlayStation 4, Xbox One ve Switch versiyonu ise daha sonraki bir tarihte çıkış yapacak.

PS5’in renkli kapakları ve renkli denetimcilerini deniyoruz

16 sa. evvel eklendi

Marvel’s Midnight Suns, Marvel Evreni’nin karanlık yüzünde geçen yeni bir taktik RPG oyunudur. Şeytanların Annesi Lilith’in efendisini yine canlandırmasını ve dünyanın sonunu getirmesini engellemek için şeytani güçlere karşı savaşırken Iron Man, Wolverine, Ghost Rider ve Blade gibi ikonik kahramanlarla kadro olun ve onların ortasına katılın.

Artık öteki bahtı kalmayan Dünya’nın en görkemli kahramanları, efsanevi bir kahraman ve dünyanın sonunun gelmesini durdurmak için insanlığın son umudu olan Hunter’ı umutsuzca hayata döndürmek için Midnight Suns –Ghost Rider, Blade, Magik ve Nico Minoru– ile bir ortaya geliyor. Hunter olarak kendi kadronuzu kurmalı, onların itimadını kazanmalı ve onlara bugüne kadar görülmüş en büyük uğraş karşısında önderlik etmelisiniz.

MARVEL MACERANIZ

Marvel Evreni’ndeki özelleştirilebilir birinci resmî kahraman olan Hunter ile maceraya atılın. Ekibinizin yeteneklerini ve oynanış biçimini özelleştirirken The Avengers, X-Men, Runaways ve öteki kainatlardan gelen efsanevi bir kahraman havuzuna önderlik edin.

MARVEL’IN KARANLIK TARAFINI KEŞFEDİN

Lilith’in şeytani güçlerine karşı ayaklanın ve tanıdık kahramanları doğaüstü ve mistik güçlerle dolu yabancı bir dünyaya getiren sürükleyici bir öyküyü deneyimleyin.

EFSANELER ORTASINDA YAŞAYIN

Kahramanları yeni bir gözle görün ve savaş alanı dışında bağlantılar geliştirip ferdî bağları güçlendirirken ek yetenekler açın. Kadro arkadaşlarınızla vakit geçirerek, etrafı keşfederek ve bölgenin saklı sırlarını açığa çıkararak The Abbey’e kolun ve keşfedin.

BİR ÜSTÜN KAHRAMAN ÜZERE DÜŞÜNÜN VE SAVAŞIN

Dost kahramanlarla grup kurun, taktik savaş alanını değerlendirin ve karanlığın güçlerine karşı stratejik açıdan yıkıcı ikonik hücumlar başlatın.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.