iQoo Z6 Lite 5G, Snapdragon 4 Gen 1 SoC’den güç alacak ilk telefon olacak

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
iQOO'nun serinin yeni uygun fiyatlı olması beklenen telefonu Z6 Lite 5G, 14 Eylül'de tanıtılacak. Tanıtılmasına sayılı gün kala ise telefon ...

iQOO’nun serinin yeni uygun fiyatlı olması beklenen telefonu Z6 Lite 5G, 14 Eylül’de tanıtılacak. Tanıtılmasına sayılı gün kala ise telefon Google Play Konsol listesinde görüldü ve kimi özellikleri ortaya çıktı.

Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’nun renk seçenekleri açıklandı

1 gün evvel eklendi

İşte iQOO Z6 Lite 5G’nin beklenen özellikleri:

14 Eylül’de tanıtılacak iQOO Z6 Lite, Snapdragon 4 Gen 1 SoC’den güç alacak birinci telefon olacak. Google Play Konsol’daki liste, telefonun I2208 model numarasına sahip olduğunu ve telefonun kutudan Android 12 tabanlı Funtouch OS 12 ile çıkacağını ortaya çıkardı.

Yakın tarihli bir sızıntıya nazaran, telefonun 6GB RAM varyantı 128GB dahili depolamaya sahip olacak. Şirket telefonun başka birtakım detaylarını da doğruladı. Arkada çift kamera heyetimi olacak. Telefon, 50 MP ana kamera sensörüne sahip olacak. Lakin ikincil sensörle ilgili detaylar şimdi bilinmiyor.

18W süratli şarj dayanağına sahip 5000 mAh pile sahip olacak telefon, su damlası çentikli 120Hz yenileme suratına sahip ekranla gelecek. Ayrıyeten şirket 3,5 mm kulaklık jakı ve USB Type-C temas noktası olduğunu da onayladı. 

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.