Vivo X Fold Plus Play Store’da görüntülendi

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Vivo, X Fold ismini verdiği katlanabilir modelini Nisan 2022’de kullanıcıların beğenisine sundu. Şirketin yakında tanıtacağı varsayım ...

Vivo, X Fold ismini verdiği katlanabilir modelini Nisan 2022’de kullanıcıların beğenisine sundu. Şirketin yakında tanıtacağı varsayım edilen Vivo X Fold Plus modelinin özellikleri ortaya çıktı.

Vivo, tanıttığı katlanabilir telefon ile Guinness rekorlar kitabına girmeyi başardı. En uzun canlı yayın rekoru ile ismini Guinness’e yazdırmayı başaran model, 300 bin kere katlanmaya güçlü halde üretildi.

Vivo X Fold Plus özellikleri sızdırıldı

Ünlü tipster Digital Chat Station, Vivo X Fold Plus ismi verilen model ile ilgili birtakım ayrıntıları paylaştı. Yeni model, Qualcomm tarafından üretilen Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemciye sahip olacak.

Kamera tarafında ise 50 Megapiksel ana kamera, 40 Megapiksel ultra geniş açılı kamera, 12 Megapiksel portre kamerası ve 8 Megapiksel 5x zooma sahip periskop lens yer alacak. Öz çekim kamerasının ise 16 Megapiksel olarcağı belirtiliyor.

Bir evvelki modele kıyasla daha büyük ekrana sahip olacağı varsayım edilen aygıtta 4.700 mAh batarya kullanılacak. Süratli şarj teknolojisinin ise 66W yahut 80W olacağı belirtiliyor.

Vivo X Fold modeli, tanıtıldığı tarihte 8.999 yuan (yaklaşık 1.299 dolar) fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Vivo X Fold Plus modelinin rakibi Samsung Galaxy Z Fold 4’ten daha düşük fiyatlandırma siyasetine sahip olacağı varsayım ediliyor. Galaxy Z Fold 4 modelinin 1.799 dolardan satışa sunulduğunu hatırlatmakta yarar var.

Siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirleriniziy yorumlar kısmında yahut SDN FOrum’da bizlerle paylaşabilirsiniz.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.