Yeni Assassin’s Creed oyunları duyuruldu: Yıllardır istenen oldu sıradaki hedef Japonya

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Yayıncılığını Ubisoft'un yaptığı oyun dünyasının en büyük serilerinden birisi olan Assassin's Creed'in geçtiğimiz saatlerde bir aktifliği ...

Yayıncılığını Ubisoft’un yaptığı oyun dünyasının en büyük serilerinden birisi olan Assassin’s Creed’in geçtiğimiz saatlerde bir aktifliği vardı ve orada yeni oyunlar duyuruldu. Oyunlara sırasıyla bakalım.

PS5’in renkli kapakları ve renkli denetimcilerini deniyoruz

2 gün evvel eklendi

Assassin’s Creed Mirage

Çıkış tarihi en yakın olan ve daha evvel söylentisini de duyduğumuz Assassin’s Creed Mirage’dan birinci görüntü geldi. Oyun, 2023 yılında PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacak. Oyun şu anda Ubisoft Store’da 329,00 TL’ye siparişe açılmış durumda. Satın alacak olanlar artırım gelmeden almayı düşünebilir. 

Bağdat’ta geçecek olan oyun serinin köklerine dönüş oyunu olacak. Daha evvelki oyunlardan tanıdığımız Basim’i canlandıracağız. RPG öğelerinin bulunmayacağı oyun oynanış manasında da ana oyunlar kadar uzun olmayacak. Lakin eski şekli özleyen varsa hoş bir haber olduğunu söyleyebiliriz.

Assassin’s Creed Codename RED

Ayrıca sunumda Mirage’dan sonra çıkış yapacak olan ve ana oyun olarak çıkış yapacak Assassin’s Creed Codename RED ve Assassin’s Creed Codename HEXE de duyuruldu. Bu iki oyun da ana oyunlarda gördüğümüz üzere açık dünya RPG tipinde olacak. Assassin’s Creed Codename RED, oyuncuların yıllardır beklediğini gerçekleştirecek ve Feodal Japonya’ya gideceğiz. Şu an için diğer bir bilgi bulunmuyor.

Assassin’s Creed Codename HEXE

HEXE isimli oyunla ilgili detay paylaşılmadı fakat hem RED hem de HEXE’nin Infinity isimli live service oyuna dahil olacağı açıklandı. Yani bu oyunlar büyük bir ihtimalle hem single player olacak çıkış yapacak hem de online oyunun içerisine eklenecek.

Assassin’s Creed Codename Jade

Assassin’s Creed Codename Jade ise Ubisoft’un taşınabilir aygıtlar için geliştirdiği free to play açık dünya rol yapma oyunu. Oyun, Antik Çin devrinde geçecek ve oyuncular kendi karakterini yaratıp özel ve bağımsız bir öyküyü deneyimleyebilecek. Çıkış tarihi açıklanmadı.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.