Elden Ring soundtrack albümü yayınlandı

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
20 milyon yaklaşan satış sayıları ile yılın en güzel oyunlarından birisi haline gelen Elden Ring soundtrack albümü de müzik platformlarında ...

20 milyon yaklaşan satış sayıları ile yılın en güzel oyunlarından birisi haline gelen Elden Ring soundtrack albümü de müzik platformlarında yayınlandı. Daha evvel Steam üzerinden erişilebiliyordu.

Elden Ring albümü yayında

Elden Ring oyunu için Tsukasa Saitoh, Shoi Miyazawa, Yuka Kitamura, Yoshimi Kudo ve Tai Tomisawa bir ortaya gelmiş. Toplamda 67 müzikten oluşan soundtrack albüm 3 saat 24 dakika sürüyor. Olağanda Steam üzerinde ve fizikî olarak yer alan albüm YouTube üzerinde tek modül olarak farklı kaynaklar tarafından da yayınlanmıştı fakat artık oynatma listesi hazırlama imkânı da ortaya çıktı.

Elden Ring rekora koşuyor

3 hf. evvel eklendi

Elden Ring soundtrack albümü Apple Music, Amazon Music, Spotify, Tidal ve YouTube Music gibi çabucak tüm müzik platformlarında yayınlanmış durumda. Ayrıyeten iTunes üzerinden de albümü satın almak mümkün.

Orkestral biçimde hazırlanmış olan albümün en cazip modülleri ise boss dövüşlerinde yer alıyor. Limgrave üzere modüller ise biraz daha dinlendirme maksatlı hazırlanmış. Albümün bir kısmı Budapeşte Sinema Orkestrası tarafından kaydedilmiş ve bununla ilgili bir sahne gerisi görüntüsü da mevcut.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.