OnePlus 11 Pro’nun render görüntüleri ortaya çıktı

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
2013 yılında amiral gemi katili olarak hayatımıza giren OnePlus, yakaladığı pazar hissesi, yüksek talepler ve Ar-Ge çalışmalarını arttırması ...

2013 yılında amiral gemi katili olarak hayatımıza giren OnePlus, yakaladığı pazar hissesi, yüksek talepler ve Ar-Ge çalışmalarını arttırması ile kendisi de bir amiral gemi markasına dönüştü. Android pazarında hala sevilen OnePlus, odağını gelecek yılın amiral gemi ailesi OnePlus 11’e yönlendirmiş durumda. Ailenin en güçlü üyesi OnePlus 11 Pro’dan birinci render imajları sızdırıldı.

Huawei Amerika ambargosu son durum: ABD yaptırımları hafifletiyor

9 sa. evvel eklendi

Yenilenmiş kamera haznesi ile geliyor

Mobil dünyada sağlam sızıntıları ile bilinen @OnLeaks, SmartPrix üzerinden OnePlus 11 Pro’nun birinci render görsellerini yayınladı. Evvelki nesile nazaran kimi tasarımsal değişikler sunacak aygıtın en dikkat çeken yanı ise kamera haznesi oluyor. OnePlus 10 Pro, art gövdede kamera sistemi için özel bir bölüme sahipti. OnePlus 11 Pro, tıpkı formda özel bir kesite sahip olacak ancak bu kesim, evvelki kuşağın tersine dairesel bir yapıya sahip. Üç sensör ve LED flaşa sahip kamera haznesi, Hasselblad logosu ile dikkat çekiyor. Ayrıyeten aygıt, OnePlus 10T modelinin tersine uyarıcı kaydırıcısı ile geliyor. Alert Slider olarak da bilinen bu kaydırıcı OnePlus kullanıcıları tarafından epeyce sevilen bir özellik.

Normalde 2023 yılında tanıtılması beklenen OnePlus 11 Pro, gelen bilgilere nazaran Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisini kullanan birinci aygıtlardan biri olmak için yıl bitmeden tanıtılabilir. Aygıt, bu yıl tanıtılsa da global manada 2023 yılında satışa çıkacaktır lakin önümüzdeki aylarda Çin’e özel bir lansman görebiliriz. Epey şık bir dizayna sahip olan OnePlus 11 Pro, Hasselblad lisanslı son OnePlus telefonu olabilir.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.