Football Manager 2023 ile telefonlara ilk kez 3D maç özelliği geliyor

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Sports Interactive geçtiğimiz günlerde Football Manager 2023’ün taşınabilir versiyonu hakkında yeni bilgiler paylaştı. FM 23 bu sene ...

Sports Interactive geçtiğimiz günlerde Football Manager 2023’ün taşınabilir versiyonu hakkında yeni bilgiler paylaştı. FM 23 bu sene taşınabilir oyuncuları heyecanlandıracak yenilikler sunacak.

Football Manager’ın Touch sürümü bu sene taşınabilir aygıtlara geri dönüyor. Taşınabilir aygıtlar için FM 23 Mobile ve FM 23 Touch isminde iki farklı versiyon yayınlanacak. FM 2023 Touch versiyonu, mobilde Apple Arcade’e özel olarak çıkacak. iPhone, iPad, Mac ve Apple TV cihazları için yayınlanacak. Gelenek bozulmayacak ve Nintendo Switch’e de gelecek. Android kullanıcıları ise Touch versiyon için gelecek yılları beklemek zorunda kalacak..

iOS 16 güncellemesi çıktı! iOS 16 nasıl yüklenir?

9 sa. evvel eklendi

iPhone’a birinci sefer 3D maç özelliği geliyor

FM 23 Touch versiyonunda 3D maç motoru bulunuyor. Böylelikle iPhone kullanıcıları ilk defa 3D maç motoruyla FM tecrübesi yaşayabilecek..

Football Manager 23 Touch, 3D maç motorunun yanı sıra bilgisayardaki FM tecrübesine daha yakın tecrübe sunmasıyla dikkat çekiyor. 120’inin üzerinde ligi içeriyor. Taktik seçenekleri, yapay zeka, senaryolar ve seçenek sayısı bakımından FM23 Mobile’a nazaran daha gelişmiş özelliklere sahip . FM 23’ün yeni özellikleri hakkında ayrıntılı açıklamalar Ekim ayında yapılacak.

UEFA Şampiyonlar Ligi lisansı alındı

Football Manager 2023’te UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve UEFA Üstün Kupa turnuvaları lisanslı formda yer alacak. Turnuvaya dair gerçek maç grafikleri ve gerçek turnuva formatı kullanılacak. Şampiyonlar Ligi müziği ile birlikte tüylerimiz diken diken olacak. 

FM 23 çıkış tarihi ne vakit?

Football Manager 2023 tüm platformlar için 8 Kasım 2022 tarihinde çıkacak. PC için ön sipariş veren kullanıcılar, iki hafta evvel Beta sürümü oynayabilecek. Xbox Game Pass’in konsol kütüphanesine birinci gün eklenecek. PC kütüphaensine ise sonraki aylarda eklenecek.

FM 23 hangi platformlarda yayınlanacak?

  • FM 23: PC, Mac
  • FM 23 Console: Xbox Series S, Xbox Series X, PS5
  • FM 23 Touch: Nintendo Switch, iPhone, iPad, Mac, Apple TV
  • FM 23 Mobile: iOS, Android

Football Manager 2023 Touch Games 3,2 GB

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.