Instagram Hediyeler dönemi başlıyor

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Günümüzde toplumsal medya platformları artık kullanıcıların bir meslek icra ettikleri ve bir formda para kazanmaya çalıştıkları bir alan ...

Günümüzde toplumsal medya platformları artık kullanıcıların bir meslek icra ettikleri ve bir formda para kazanmaya çalıştıkları bir alan haline geldi. Bu hususta YouTube bilhassa reklam gelirleri paylaşımı ile en çok tercih edilen platform. Öteki toplumsal medya platformları da farklı yollar deniyor.

Instagram İkramlar nedir?

YouTube, vaktinde kurduğu büyük reklam geliri sistemi sayesinde içerik üreticilerine de yeterli para kazandırıyor. Ayrıyeten abonelik sistemi ile de bunu perçinledi. Bunun haricinde Twitch yeniden güzel gelirler kazandıran bir platform oldu.

Instagram hesap dondurma nasıl yapılır?

2 gün evvel eklendi

Daha farklı bir konsept izleyen TikTok ve Instagram üzere platformlarda ise gelir paylaşımı biraz daha sıkıntı. Bu nedenle abonelik, sponsorluk ve armağan gönderme şeklinde tahliller uygulanıyor. Instagram da yakın vakitte İkramlar tahlilini kullanıma sunacak.

Instagram Hediyeler bir müddettir kapalı olarak test ediliyordu. Hali hazırda son biçiminin verildiği belirtiliyor. Bu özellik TikTok üzere içerik üreticilerinin yaptıkları yayınlar yahut görüntüler esnasında uygulama içi token ile ödüllendirilmesine dayanıyor.

Kullanıcıların armağan göndermek için bu tokenleri satın almaları gerekiyor. Sonrasında içerik üretici bu mükafatları paraya çevirebiliyor. Instagram ise satışlardan makul bir hisse alıyor. Şimdi Instagram Kıssalar ne vakit kullanılma sunulacak bilinmiyor lakin yıl bitmeden muhakkak bir kullanıcı ile açık testlerin başlaması bekleniyor.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.