Last of Us Part 1’den The Office’e gönderme

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Son 10 yılın en başarılı oyunlarından olan The Last of Us, geçtiğimiz haftalarda PS5 için tekrar geliştirilen versiyonu ile dikkatleri ...

Son 10 yılın en başarılı oyunlarından olan The Last of Us, geçtiğimiz haftalarda PS5 için tekrar geliştirilen versiyonu ile dikkatleri üzerine çekmişti. Öykü ve genel oyun mekaniklerini sabit koruyan oyunun, 3 boyutlu modelleri ve grafikleri büsbütün yenilenmiş durumda. Lakin oyun, yakın vakitte çıkış yaptığı için her gün yeni bir sürpriz ile karşılaşıyoruz. Artık de oyun içerisinde, dünyanın en sevilen dizilerinden birine gönderme yapıldığı fark edildi.

Yeni Assassin’s Creed oyunları duyuruldu

1 gün evvel eklendi

Dunder Mifflin, PS5 için yine tasarlandı

İlk kere rxelei tarafından keşfedilen Easter Egg, The Office (US) dizisinin geçtiği ofisi gözler önüne seriyor. Oyunun Pittsburgh’da geçen kısmında bulunan bir bina, kırık camından girildiğinde Dunder Mifflin Scranton gözler önüne seriliyor. Kimi oyuncular, bunun bir tesadüf olduğunu belirtse de ofis, nitekim dizidekine inanılmaz benziyor.

Michael Scott’ın odası ve konferans salonu, kilitli kapılar gerisinde kalsa da oyuncular, Pam’in resepsiyon masasını rahatlıkla inceleyebiliyor. Gönderme hakkında paylaşımların artmasının akabinde toplumsal medyada birçok insan, Dwight Schrute’un The Last of Us cihanında rahatlıkla hayatta kalabileceğini belirtti. Çağdaş Amerikan cümbüş kesiminin değerli isimlerinden olan Office, daha evvel de Cyberpunk 2077 tarafından onurlandırılmıştı. Bakalım Naughty Dog, The Office’e gönderme yapıldığı argümanlarına yanıt verecek mi.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.