Microsoft Surface oyun bilgisayarı geliyor

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Bilgisayar pazarının istikrarını koruyan ve bir destek noktası haline gelen oyuncu sınıfına Microsoft Surface de yabancı kalamadı. Firmanın ...

Bilgisayar pazarının istikrarını koruyan ve bir destek noktası haline gelen oyuncu sınıfına Microsoft Surface de yabancı kalamadı. Firmanın klasik çizgiye oyuncu modelleri de ekleyeceği tez edildi.

Microsoft Surface Gaming nedir?

Microsoft Surface serisi bugüne kadar profesyonellerden ve alt düzey standart kullanıcılara kadar farklı modelleri bünyesinde barındırıyordu. Gelen bilgilere nazaran Microsoft Surface Gaming oyunculara hitap eden birinci model olacak.

Microsoft mali tabloları açıklandı

1 ay evvel eklendi

Dizüstü modelinde 16 inçlik PixelSense Flow ekranın 165Hz tazeleme suratı sunacağı belirtiliyor. Intel Core i7-12700H modeline kadar işlemci ve RTX 3070 Ti modeline kadar da ekran kartı seçenekleri mevcut olacak.

16GB/32GB LPDDR4x RAM bellek, 256GB/512GB/1TB/2TB SSD seçenekleri, 16 saate varan kullanım mühleti, Thunderbolt 4, USB 4, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.1 halinde başka özellikleri saymak mümkün. Microsoft Surface Gaming için 22 Eylül tarihi işaret ediliyor.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.