OnePlus 11 Pro 5G’nin render görselleri ortaya çıktı!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Amiral gemisi katili olarak isimlendirilen modelleriyle bilinen OnePlus, ürün yelpazesini genişletmek için çalışmalarını sürdürüyor. Bu yıl ...

Amiral gemisi katili olarak isimlendirilen modelleriyle bilinen OnePlus, ürün yelpazesini genişletmek için çalışmalarını sürdürüyor. Bu yıl bilhassa OnePlus 10 Pro 5G ile dikkatleri üzerine çeken şirket, çok yakında tanıtılması beklenen Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2‘yi birinci kullanan şirketlerden birisi olacak. Bu nedenle yıl bitimine dek bir modelin daha piyasaya sürülmesi planlanıyor. Son raporlar, bu aygıtın OnePlus 11 Pro 5G olduğu istikametinde. Hatta aygıtın tasarımı da büyük ölçüde muhakkak oldu.

OnePlus 11 Pro 5G modelinin render görselleri sızdırıldı

Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2‘yi ilk kullanan modellerden birisi olması beklenen OnePlus 11 Pro 5G modelinin potansiyel çıkış tarihi paylaşıldı. Son olarak telefonun dizaynını gözler önüne seren render görselleri paylaşıldı.

Sektörde sızıntılarıyla bilinen Onleaks tarafından paylaşılan görsellere nazaran akıllı telefon, farklı bir kamera dizaynıyla kullanıcıların karşısına çıkacak. Aygıtın selefi kare bir kamera adasını benimserken, yeni model dairesel bir kamera dizaynıyla gelecek. Bu noktada sensör sayısında ise rastgele bir değişim olmayacak. Eser yeniden üç adet kameraya sahip olacak.

OnePlus 11 Pro 5G‘nin render görselleri siyah renkli olduğu için ön panel tasarımı hakkında çok fazla bir ayrıntısı paylaşamıyoruz. Lakin tekrar sol üst köşeye pozisyonlandırılmış bir selfie kamerası bizleri karşılıyor. Bu bağlamda tekrar ince çerçevelere sahip bir ön panel dizaynının gelmesi kuvvetle beklenen.

Akıllı telefonun selefi OnePlus 10 Pro modelinin teknik özellikleri ise şöyle;

Ekran: 6,7 inç, 1440p AMOLED LTPO 2.0 ekran
İşlemci: Snapdragon 8 Gen 1
Bellek: 12 GB’a kadar RAM
Batarya: 5.000 mAh, 80W kablolu süratli şarj, 50W kablosuz süratli şarj
Arka kamera: 48 Megapiksel + 50 Megapiksel + 8 Megapiksel
Ön kamera: 32 Megapiksel

Peki siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.