Bose QuietComfort SE sessiz sedasız tanıtıldı

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Geçtiğimiz yıl argümanlı özelliklere sahip QuietComfort 45 kulak üstü kulaklık modelini tanıtan Bose bu yıl ise QuietComfort SE modelini ...

Geçtiğimiz yıl argümanlı özelliklere sahip QuietComfort 45 kulak üstü kulaklık modelini tanıtan Bose bu yıl ise QuietComfort SE modelini duyurdu. Ne var ki eskiye nazaran bir değişim yaşanmamış.

Bose QuietComfort SE özellikleri ve fiyatı

Bose QuietComfort SE kablosuz kulaklık 45 modelinin elden geçirilmiş hali olarak görünüyor. 40mm şoförler daha güçlü bass üretirken TriPort akustik ve Active EQ ekolayzır ile ses kalitesini arttırıyor.

Bose QuietComfort II tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

5 gün evvel eklendi

Ustaca gizlenmiş mikrofonlar gelişmiş bir faal gürültü engelleme sunarken istendiği takdirde dış sesleri de içeri alabiliyor. Görüşmelerde de berrak bir kalite sağlanıyor. Denetimler ise fizikî tuşlar üzerinden sağlanıyor.

Kulaklık tek şarj ile 24 saate kadar kullanılabiliyor. 15 dakikalık şarj ile 3 saat müddet elde edebiliyor. Tam şarj olması ise 2.5 saati buluyor. Bose QuietComfort SE için 330$ fiyat etiketi belirlenmiş lakin orjinal modeli daha ucuza bulmak mümkün.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.