Breath of the Wild 2’nin ismi açıklandı: Tears of the Kingdom 12 Mayıs 2023’te geliyor

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
2017 yılında Nintendo Switch ve Wii U için çıkış yapan The Legend of Zelda: Breath of the Wild, gelmiş geçmiş en yeterli oyunlardan biri ...

2017 yılında Nintendo Switch ve Wii U için çıkış yapan The Legend of Zelda: Breath of the Wild, gelmiş geçmiş en yeterli oyunlardan biri olarak tarihe geçti. Son 5 yıl içindeki açık dünya oyunlarına form veren Breath of the Wild, birçok kullanıcı için Nintendo konsolu alma sebebi olmuştu. Oyunun muvaffakiyetinin akabinde firma, 2019 yılında Breath of the Wild’ın devam oyununu duyurmuştu. İsimsiz oyunun, 2022 yılında çıkış yapması planlanıyordu lakin oyun ertelendi. 13 Eylül 2022’de gerçekleştirilen Nintendo Direct etkinliğinde, oyun hakkında yeni bilgiler verildi.

Assassin’s Creed: Origins yanılgısı ne vakit gilderilecek?

15 sa. evvel eklendi

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

3 yıllık bekleyişin akabinde Nintendo, Breath of the Wild 2’nin ismini resmi olarak duyurdu. The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom olarak isimlendirilecek oyun 12 Mayıs 2023’te çıkış yapacak. BOTW’ın sevilen mekaniklerini koruyacak oyun, Hyrule’un göklerinde geçecek. Nintendo Direct etkinliğinde yayınlanan yeni fragmanı da aşağıda izleyebilirsiniz.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.