iPhone 14 ve Apple Watch 8 aksesuarları Türkiye’de!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Apple’ın kısa mühlet evvel tanıtımını gerçekleştirdiği iPhone 14 serisi ve Apple Watch 8 şimdi ülkemizde satışa sunulmadı. 16 Eylül ...

Apple’ın kısa mühlet evvel tanıtımını gerçekleştirdiği iPhone 14 serisi ve Apple Watch 8 şimdi ülkemizde satışa sunulmadı. 16 Eylül tarihinde kullanıcılarla buluşacak olan telefon ve saatten evvel aksesuarları Türkiye’ye geldi. Mcdodo, her yıl olduğu üzere bu yılda Türkiye’ye gelmeden yeni iPhone serisi için özel tasarlanan aksesuarlarıyla karşımıza çıktı.

MagSafe Wireless Charger, 3 in 1 Wireless Şarj Standı, yüksek süratli GaN Şarj Adaptörleri, Apple Watch Kablosuz Şarj Aygıtı, MagSafe Kılıflar ve Akıllı Araç Kitleriyle; iPhone 14 ve Apple Watch 8 serisi kullanıcılarına şarj konusunda epey uygun bir tecrübe yaşatacak.

iPhone’un vazgeçilmezi: MagSafe Powerbank

iPhone 13’ten sonra iPhone 14’ün de en çok tercih edilecek aksesuarı olan; 15W kablosuz şarj imkanı sunan, şık ve ince dizaynıyla telefonunuzla bütünleşip güçlü mıknatısıyla asla ayrılmayan MagSafe Powerbank; ultra ince dizaynıyla ısınmaya karşı özel korumaya da sahip.

5.000 mAh, 10.000 mAh ve 20.000 mAh’lık seçenekleriyle kablosuz şarj imkanı sunan Mcdodo MagSafe Powerbank ayrıyeten POD muhafazası, akıllı yabancı cisim tespiti, otomatik kapanma muhafazası ile akıllı ve daha inançlı bir şarj fırsatı sunuyor.

Dünyanın en süratli telefonuna, en süratli adaptör!

Dünyanın en süratli telefonu için dünyanın en süratli şarj adaptörünü üreten Mcdodo, 100W süratli şarj destekli GaN teknolojili adaptörler ile yalnızca iPhone 14 için değil, tablet ve dizüstü bilgisayarlar için de bugüne kadarki en yüksek şarj suratını sunuyor.

iPhone 12, 13 ve 14 serisi için özel olarak üretilen ve MagSafe ile de uyumlu Wireless Şarj ünitesi ise şarj tecrübesini farklı bir düzeye taşıyor. 15W Mcdodo 2 in 1 ve 3 in 1 şarj ünitesi; şık dizaynıyla telefon, kulaklık ve saat için birebir anda kablosuz ve özgür şarj fırsatı sunuyor.

Oyundan vazgeçemeyenler için soğutuculu şarj

Özellikle telefonunda ve tabletinde çok sık oyun oynayanlar için tasarlanan Manyetik Soğutuculu MagSafe Şarj Aygıtı, 15W/10W/7.5W/5W kablosuz şarj yaparken süratli soğuma sağlıyor ve kusursuz yapışma gücüyle işlevsel kullanım sunuyor.

Bu manyetik şarj, güçlü soğutma teknolojisi ile telefonunuzu 3 saniyede soğuturken türbin tahrikli fan, ısı dağılımını hızlandırır, kuvvetli hava üflemeyi düşük gürültüyle sunuyor. 5W’dan 15W’a kadar kablosuz şarj destekleyen aygıt, 4 katmanlı muhafaza sistemine sahip yeni yarı iletken soğutma teknolojisi ve yalnızca 80 gr.’lık tartısı ile benzerlerinden ayrılıyor.

Aracınız da iPhone 14’ünüz kadar akıllı olsun!

Mcdodo’nun iPhone14’ün sunduğu sınırsız teknoloji ve mobiliteyi bir adım ileri taşıdığı araç kitleri ise aracınızı bir anda ‘akıllı’ hale getiriyor.

Mcdodo Bluetooth Receiver Aux Wireless Araç Kiti ve Dijital göstergeli çift USB girişli araç şarjları, otomobilinize binlerce lira ödeyerek alacağınız ek paketlerin konforunu sağlıyor

4’te 1 fiyata Apple aksesuarları

iPhone 12 ile birlikte Apple’ın kutulardan şarj adaptörü ve kulaklığı çıkarmasından sonra aksesuar pazarında yüzde 50’ye yakın büyüme gerçekleştiğini söyleyen Mcdodo Türkiye Genel Müdürü Mehmet Uçurum;

“Özellikle Apple kullanıcıları artık yepyeni aksesuarlarla birebir ve kalitede, çok daha uygun fiyata alternatifler olduğunu keşfetti” dedi. Birçok eserde kullanıcıların yüksek kalite aksesuarları, Apple’a nazaran 4’te bir fiyata edinebildiklerinin altını çizen Uçurum, iPhone 14 tesirinin de aksesuar pazarında artarak devam edeceğini söyledi.

Uçurum, Mcdodo olarak en büyük hedeflerinin; Türkiye’deki taşınabilir aksesuar tüketicisine, bu kadar seçenek ortasında ‘gerçekten kaliteli’ eserleri, ulaşılabilir fiyatlarla sunmak olduğunu kelamlarına ekledi.

iPhone 14 MagSafe kılıf fiyatı: 379 TL

– 3 in 1 kablosuz şarj standı fiyat: 819,90 TL

MagSafe powerbank fiyat: 819,90 TL-1.129,90 TL

Apple Watch 8 kablosuz şarj fiyat: 379,90 TL

GaN adaptör fiyat: 739,90 TL-1.269,90 TL

Soğutuculu MagSafe şarj aygıtı fiyat: 979,90 TL

iPhone 14 uyumlu Mcdodo aksesuarlara; www.mcdodo.com.tr nin yanı sıra Amazon, Hepsiburada, N11 ve Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.