JBL markasından yeni TWS kulaklıklar

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Ses teknolojisinin başkan markası JBL, True Wireless kulaklık kategorisinin büyüyen ismi olarak öne çıkıyor. Kullanıcıların beğenisine ...

Ses teknolojisinin başkan markası JBL, True Wireless kulaklık kategorisinin büyüyen ismi olarak öne çıkıyor. Kullanıcıların beğenisine sunulan Wave 100TWS, Wave 300TWS, Tune 230NC TWS ve Live Pro+ modelleri ergonomik yapıları sayesinde kulağa çarçabuk ahenk sağlayarak kesintisiz bir ses tecrübesi vadediyor.  

JBL Live Pro+ özellikleri ve fiyatı

JBL Live Pro+ modeli JBL Signature Sound kalitesiyle kullanıcılarına eşsiz bir ses tecrübesi sunuyor. Uyarlanabilir gürültü tedbire özelliği ile müziğe kolaylıkla odaklanma sağlayan Live Pro+ kulaklık, akıllı ortam özelliğiyle etraftaki seslere yumuşak bir geçişi mümkün kılıyor. Gürültülü ortam ya da rüzgar seslerini bastıran izolasyon teknolojisiyle donatılan eser, sesinizi yüz yüze bir görüşmedeymişsiniz kadar net iletiyor.

JBL Tour ONE M2 tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

1 hf. evvel eklendi

Kulaklıklarda 7 saat, şarj kutusunda ise 21 saate kadar çalma mühleti sunan kulaklık, toplamda 28 saat kesintisiz müzik tecrübesi vadediyor. My JBL Headphones uygulamasıyla senkronize olarak çalışan JBL Live Pro+ TWS, kullanıcılarına şahsileştirilmiş ses tecrübesi sunuyor. Fiyatı ise 1900TL civarından başlıyor.

JBL Tune 230NC özellikleri ve fiyatı

JBL Tune 230NC tam kablosuz kulaklık 6mm şoförler ile geliyor. 4 mikrofonla donatılmış kulaklık kusursuz ses netliği ve 40 saate kadar pil ömrü sunuyor. Yalnızca 10 dakikalık süratli şarjla kulaklıklar 2 saat daha kullanmaya hazır hale geliyor. Tune 230NC TWS Etkin Gürültü Engelleme teknolojisiyle dış dünyayla temasınızı keserek gürültülü ortamlarda görüşmenize yahut müziğinize daha rahat odaklanmanıza yardımcı oluyor.

Akıllı ortam teknolojisi ile etraftaki öteki seslere yumuşak bir geçiş sağlayan Tune 230NC TWS, My JBL Headphones uygulaması ile dinleme tecrübesini ferdileştirme imkanı sağlıyor. IPX4 sertifikalı su sıçramalarına sağlam modelin fiyatı 1250TL civarından başlıyor.

JBL Wave 100 özellikleri ve fiyatı

JBL Wave 100 kablosuz kulaklık tam kablosuz kategorisinin en çok satan modellerinden birisi. Ergonomik yapısı olan Wave 100 modeli Red Dot tasarım mükafatına sahip. 8 mm şoförleriyle güçlü bir ses tecrübesi sunan kulaklık, kulaklıklarda 5 saat, şarj kutusunda ise 15 saat kesintisiz kullanım imkanı sunuyor. Eser, birebir vakitte çift ilişki özelliği sayesinde tek ya da çift kulaklık olarak kullanılabiliyor. Ürün 600TL civarında bulunabiliyor.

JBL Wave 300 özellikleri ve fiyatı

JBL Wave 300 kulaklık modeli 12mm şoförler ile geliyor. 10 dakikalık süratli şarjla 1 saat kullanım sağlayan model; kullanım sırasında 6 saat, şarj kutusunda 20 saat, toplamda ise kesintisiz 26 saat ses tecrübesi sunuyor. Wave 300TWS kulaklıklardan biri kullanılırken başkası taşınabilir şarj kutusu sayesinde çarçabuk şarj edilebiliyor. Fiyatı 1300TL düzeyinde.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.