Samsung Eğlence modu 2.5 milyardan fazla kullanıldı

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Geçen yıl Snapchat ile bir iştirak yapan Samsung, Galaxy A serisi telefonları için bir Fun Mode ya da Cümbüş modu geliştirmişti. Bu mod ...

Geçen yıl Snapchat ile bir iştirak yapan Samsung, Galaxy A serisi telefonları için bir Fun Mode ya da Cümbüş modu geliştirmişti. Bu mod kamera uygulamasında yer alıyor ve varlıklı gerçeklik ile portrelerinize çeşitli efektler ekleminizi sağlıyor.

Samsung’dan kıymetli başarı

Samsung yaptığı açıklamada Cümbüş modunun 15 Mart 2021-22 Ağustos 2022 tarihleri ortasında 2.5 milyar defa kullanıldığını belirtti. Cümbüş modu tüm Galaxy A serisi telefonlarda ve belli Galaxy F ile Galaxy M aygıtlarında kullanım sunulmuş durumda. Bu da aslında orta düzey Galaxy telefonların ne kadar çok kullanıcı kitlesine sahip olduğunu da gösteriyor.

Samsung Galaxy Tab Active4 Pro tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiy

1 hf. evvel eklendi

Snapchat ayrıyeten yerelleştirilmiş deneyimler de geliştirmişti. Hindistan, Brezilya, Almanya, Endonezya, Meksika ve Filipinler için özel lensler kullanılabiliyor. Snapchat yeniden Galaxy S22 amiral gemisinde bilişsel fotoğrafçılığın daha güzel hale gelmesi için de kolları sıvamıştı. Samsung Cümbüş modunun yıl bitmeden daha fazla modele sunulacağı tabir ediliyor.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.