Sony’nin PlayStation State of Play etkinliğinde öne çıkan oyunlar!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Sony‘nin her yıl klasikleşen PlayStation State of Play aktifliği kısa bir mühlet evvel gerçekleşti. Oyunseverlerin heyecanla takip ettiği ...

Sony‘nin her yıl klasikleşen PlayStation State of Play aktifliği kısa bir mühlet evvel gerçekleşti. Oyunseverlerin heyecanla takip ettiği aktiflikte kıymetli duyurular vardı. Bu kapsamda birçok yeni fragman da oyuncuların beğenisine sunuldu. Birebir vakitte şirketin PlayStation Stars programı ile ilgili de çeşitli bilgiler verildi. Pekala PlayStation State of Play hangi oyunlar ön plana çıktı?

PlayStation State of Play etkinliğinde öne çıkan oyunlar

Tabii Sony‘nin State of Play etkinliğinde tüm gözler yılın en çok beklenen üretimlerinden God of War: Ragnarök’ü aradı. Şirket burada rastgele bir sürprize imza atmadı ve çok yakında çıkış yapması planlanan üretimin kıssa fragmanını paylaştı. Bu noktada ”Kratos ve Atreus yazgılarına bağlı mı kalacaklar yoksa kendi mukadderatlarını mi çizecekler? God of War Ragnarök 9 Kasım 2022’de Türkçe alt yazı seçeneğiyle PS5 ve PS4’te.” tabirleri kullanıldı.

Bunun yanı sıra dövüş oyunu denince akla birinci gelen üretimlerden Tekken serisinin yeni oyunu Tekken 8 de sahneye çıktı. Şirket, üretimin PS5 için geleceğini yayınladığı fragmanla duyurdu. İşte aktiflikte öne çıkan başka üretimler;

Peki siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizi hangi imal daha çok heyecanlandırdı? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.