Amiral gemisi katili iQOO 11’den ilk detaylar geldi

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Vivo, fiyat performans odaklı iQOO markası ile pazara tezli bir giriş yaptı. Yakın vakitte piyasaya ...

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Vivo, fiyat performans odaklı iQOO markası ile pazara tezli bir giriş yaptı. Yakın vakitte piyasaya sürülen iQOO 10 Pro modeli ile kullanıcılardan olumlu yorumlar toplamayı başaran şirket, yeni amiral gemisi iQOO 11 serisi üzerinde hazırlıklarını sürdürüyor. 

Snapdragon 8 Gen 2’den güç alacak

DigitalChatStation tarafından paylaşılanlara nazaran iQOO 11, Qualcomm tarafından Kasım ayında tanıtılacak Snapdragon 8 Gen 2 SM8550 platformundan güç alacak. Yeni yonga setinin yaklaşık üç ay sonra tanıtılacağı düşünüldüğünde iQOO 11 serisinin de misal vakitlerde kullanıcıların karşısına çıkacağını söyleyebiliriz.

Galaxy S23 Ultra’nın 200MP kamera ile geleceği doğrulandı

2 gün evvel eklendi

Ayrıca kaynakta yer verilenler ortasında, yeni iQOO telefonun 2K çözünürlüğünde 120Hz Samsung E6 AMOLED panele sahip olacağı da yer alıyor. Buradaki ‘E’ harfi “enerji verimliliği” manasına gelirken, panel hem parlaklık hem de güç tüketimi tarafında daha fazla pil ömrü sağlayacak. Ayrıyeten 1440Hz’e kadar PWM karartma özelliğini de beraberinde getirecek. 

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.