Game Pass’e yeni oyunlar ekleniyor: Deathloop ve Assassin’s Creed Odyssey

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Microsoft’un sevilen kütüphanesi Xbox Game Pass, büyümeye devam ediyor. Tokyo Game Show etkinliğinde canlı bir yayın düzenleyen Xbox ...

Microsoft’un sevilen kütüphanesi Xbox Game Pass, büyümeye devam ediyor. Tokyo Game Show etkinliğinde canlı bir yayın düzenleyen Xbox, değerli duyurular yaptı. PS5’e özel çıkan başarılı oyun Deathloop ve Assassin’s Creed serisinin sevilen oyunu Odyssey, Game Pass kütüphanesine ekleniyor.

Deathloop 20 Eylül’de Xbox Series ve PC için çıkıyor

Microsoft’un Bethesda’yı satın almasından evvel Bethesda, Deathloop için Sony ile anlaşmıştı. Çıkışında Playstation 5’e özel olan Deathloop’un eninde sonunda Xbox için de geleceği biliniyordu ve bugün, çıkış tarihi açıklandı. Mükemmel bir fragmanla yapılan duyurunun akabinde Deathloop, indirmeye açıldı. Oyun, 20 Eylül’de çıkış yapacak ve Xbox Series X | S, PC ve desteklenen bölgelerde bulut üzerinden oynanabilecek. Tıpkı Playsation tarafında olduğu üzere Deathloop, yeni nesile özel olacak.

Assassin’s Creed: Odyssey

Geçtiğimiz aylarda sevilen Assassin’s Creed oyunu Origins’i Game Pass kütüphanesine ekleyen Xbox, Tokyo Game Show’da AC hayranlarını bir defa daha memnun etti. 2018’in sevilen oyunu Assassin’s Creed: Odyssey, bugün prestiji ile Game Pass kütüphanesine eklendi. Oyun hem konsol hem de PC üzerinden erişime açıldı. Son vakitlerde AC hayranlarını memnun eden Xbox, umarız gelecek sene de Valhalla’yı Game Pass’e ekler.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.