iPhone 14 ve 14 Pro için acil güncelleme yayınlandı: Hangi hatalar düzeltildi?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
iPhone 14 ve 14 Pro bugün satışa çıkıyor. iPhone 14 kutu açılımı görüntülerini yeni görürken, 14 serisine özel birinci yazılım ...

iPhone 14 ve 14 Pro bugün satışa çıkıyor. iPhone 14 kutu açılımı görüntülerini yeni görürken, 14 serisine özel birinci yazılım güncellemesi yayınlandı.

iPhone 14 ve iPhone 14 Pro’dan ne kadar vergi alınıyor?

13 sa. evvel eklendi

iPhone 14’e özel güncelleme

iPhone 14 serisi bugün Amerika’da satışa çıkıyor, 23 Eylül’de de Türkiye’de satılmaya başlayacak. iPhone 14 şimdi satışa çıkmadan, kutu açılımı görüntüleri dönerken, Apple, aygıt için güncelleme yayınladı. iPhone 14 modelleri için yayınlanan sürüm, iOS 16.0.1. iPhone 14 kullanıcıları, suram etabından sonra yazılım güncellemesi yapmak zorunda kalacak ya da iOS güncelleme bildirimlerini görmezden gelecek. Lakin, iOS 16.0.1, hata düzeltmesine yönelik bir güncelleme olduğundan kullanıcılar atlamayacaktır. Pekala, şimdi telefon çıkmadan acil olarak yayınlanan güncelleme neler getiriyor? Pekala, iOS 16.0.1 güncellemesi neler getiriyor?

iOS 16.0.1 neden yayınlandı?

iOS 16.0.1, iPhone 14 modellerinde kıymetli yanılgı düzeltmeleri sağlıyor. iPhone 14 ve iPhone 14 Pro heyetimi sırasında etkinleştirme ve veri aktarma ile ilgili sorunu düzeltme, iPhone 14 Pro Max’te yatay istikamette yakınlaştırma yapıldığında fotoğrafların düzgün görünmemesi ve çoklu giriş isteyen kurumsal uygulamalarda kimlik doğrulamanın yapılamaması gibi kıymetli sıkıntılar çözüldü.

iOS 16.1 beta neler getiriyor?

Bu güncelleme tüm kullanıcılar için öneriliyor. iOS 16’nın birinci betası da (iOS 16.1) geçtiğimiz gün yayınlandı. iOS 16.1 beta 1, iPhone 11, XR ve Küçük modellerine yeni iPhone pil yüzdesi göstergesini getirirken, pak güç şarjı dahil birkaç yeni özellik kullanıma sunuldu.

iPhone pil yüzdesi gösterme nasıl yapılır?

1 ay evvel eklendi

###

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.