Nintendo, Switch için yeni oyunlarını duyurdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Konsol savaşları tüm süratiyle devam ediyor. Xbox ve PlayStation cephesi dokuzuncu kuşak eserleriyle rekabet ederken, yarışa geriden ...

Konsol savaşları tüm süratiyle devam ediyor. Xbox ve PlayStation cephesi dokuzuncu kuşak eserleriyle rekabet ederken, yarışa geriden başlayıp Microsoft’u geride bırakan Nintendo ise Switch sayesinde rekor üstüne rekor kırıyor. Muvaffakiyetinin sırrının özel oyunlardan kaynaklandığının farkında olan şirket, son olarak düzenlediği özel bir aktiflikte yeni oyunlarını tanıttı.

Nintendo Switch için yeni oyunlar duyuruldu

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Hyrule’nin uçsuz bucaksız topraklarına ek olarak, Legend of Zelda serisinin en yeni oyunu sizi gökyüzüne ve bunun ötesine geçen geniş bir dünyaya götürecek. The Legend of Zelda: Breath of the Wild’ın devamı, 12 Mayıs 2023’te Nintendo Switch için çıktığında Link’in heyecan dolu bu yeni macerasına katılın.

Fire Emblem Engage

Fell Dragon’a karşı yapılan savaşta, dört krallık bu büyük berbatlığı ortadan kaldırmak ve mühürlemek için öteki dünyalardan kahramanlarla birlikte çalıştı. Bin yıl sonra bu mühür zayıfladı ve Fell Dragon tekrar uyanmak üzere. Divine dragon olarak, dünyaya dağılmış Emblem yüzüklerini toplayın ve Elyos Kıtasına barışı getirin,kaderinizi karşılamak için varlıklı stratejileri ve sağlam kişiselleştirmeleri kullanın.

Marth ve Celica üzere geçmiş Fire Emblem oyunlarından efsanevi kahramanları çağırın ve onlarla birlikte savaşın ve bu yeni kıssada güçlerini kendinize katın. Sıra tabanlı strateji oyunu olarak bilinen Fire Emblem serisi, stratejinizi dikkatlice oluşturmak için özelleştirebileceğiniz ve etkileşime geçebileceğiniz yeni karakterler ile geri dönüyor. Fire Emblem Engage, 20 Ocak 2023’te Nintendo Switch için geliyor.

Kirby’s Return to Dream Land Deluxe

Efsane wii oyunu geri dönüyor, hem de daha ziyadesiyle. Bir gün, gizemli bir uzay gemisi Planet Popstar’a iniş yapar. Kirby ve arkadaşları, gizemli Magolor’a yardım etmek için büyüleyici bir maceraya atılırlar.Kirby makul düşmanları içine çektiğinde çok çeşitli kopyalama yeteneklerine erişim kazanabilecek. Mahallî multiplayer ile tıpkı konsol üzerinde 4 oyuncu birlikte bu maceraya atılabilir, herkes favori kopyalama yeteneklerini kullanırken birebir anda Kirby olarak da oynayabilir.

Ayrıca eski seriden geri dönen Samurai Kirby ve seriye yeni dahil edilen Magolor’s Tome Trackers dahil olmak üzere oynanabilecek küçük oyun koleksiyonu da mevcut. Kirby’s Return to Dream Land Deluxe 24 Şubat 2023’te Nintendo Switch için geliyor.

Pikmin 4

Pikmin serisinin yeni oyunun tanıtım görüntüsünde Tranquil park ve uyuklayan Bulborb görülüyor, ancak burada bir eksik var…Pikmin! Nerede olabilirler ? Nintendo Switch için çıkacak olan bu yeni oyun hakkında daha fazla detay, 2023 lansmanından evvel açıklanacak.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.